Excellence Miracle Oil – kaukė

Maitinanti kaukė. Dar nebuvo taip lengva atstatyti plaukų struktūrą! Viena priemonė, kuri padaro tiek daug. Jos sudėties pagrindą sudaro enzimai, jojobos aliejus, bambuko ekstraktas ir alavijas. Šie ingredientai atstato net stipriai pažeistus plaukus. Laminuoja plauko paviršių užrakindami visą įvestą maitinimą, pašalina statinį krūvį, sujungia ir atstato suardytas plauko difuzines jungtis, suteikia termo ir mechaninio poveikių apsaugą. Mūsų pagrindinė misija – kurti ir atrasti naujas formules, kurios padės ir palengvins darbą salone bei leis pasiekti aukštų rezultatų. Mes tikime, kad Jūsų, kaip meistrų, misija – prižiūrėti ir suteikti gyvybingumo plaukams!

1000ml

Smulkiau160,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Kodėl verta rinktis?

Ant išplautų plaukų paskirstykite priemonę sruoga po sruogos. Pašildykite 10-20 min, leiskite atvėsti ir išskalaukite, išdžiovinkite. Geresniam rezultatui pasiekti, suaktyvinkite priemonę tiesindami plaukus tiesinimo žnyplėmis.
Puikiai tinka po šviesinimo. Nuskalavus dažus paskirstykite priemonę. Retomis šukomis pašukuokite, kad paskirstytumėte priemonę per visą plauko ilgį. Išlaikykite 10-15 min. Nuskalaukite ir formuokite norimą šukuoseną.
Galima maišyti su EXCELLENCE THERMIC OIL ampulėmis

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: