Plaukų formavimo šukos

Prekiniai ženklai

Plaukų formavimo šukos

Įvairios plaukų formavimo šukos padės sukurti pačias stilingiausias šukuosenas tiesiog namuose. Skirtingi formavimo šukų antgaliai suteiks norimą išvaizdą plaukams be didelių pastangų ir žalos jiems. Plaukų formavimui skirti prietaisai yra kompaktiški, todėl pravers vykstant atostogauti.

Rodoma 1 - 15 iš 24 dalykų
 • Cera Pro Hotstyler kaitinamas šepetys yra su jonų technologija, reguliuojama temperatūra bei automatiškai išsijungia po 60 min. Šepečio paviršius yra iš keramikos ir turmalino medžiagų. Taip pat Cera Pro Hotstyler kaitinamas šepetys turi 2,5 metro patogų pasukamą laidą.

  35,00€
 • Remington Flexibrush Steam CB4N formavimo šukos yra skirtos bangoms ir garbanoms formuoti. Šukos padengtos keramika, turi garų funkciją, įšyla per 60 sek. bei turi įjungimo indikatoriaus lemputę.

  23,06€
  Tik internetu
 • Remington Dry&Style AS800 formavimo šukos turi 3 antgalius (greito džiovinimo koncentratorių, 38 mm terminį mišrių šerių šepetį ir 21 mm šerių šepetį), 2 šilumos ir greičio nustatymus ir šalto oro nustatymą. Taip pat šukos yra padengtos antistatine turmalino jonų keramika.

  32,18€
  Tik internetu
 • Remington Style&Curl AS404 formavimo šukos turi 2 antgalius (25 mm šerių šepetį ir 19 mm apvalų šepetį), 2 šilumos ir greičio nustatymus ir sruogų paleidimo mechanizmą.

  24,79€
  Tik internetu
 • Remington AS1220 formavimo šukos yra su jonų kondicionavimu, keraminėmis grotelėmis, 3 šilumos ir greičio nustatymais bei šalto oro srove. Taip pat šukos turi greito džiovinimo koncentratorių, irklo formos šepetį (sklandžiam džiovinimui), antgalį plaukų pakėlimui nuo šaknų, 21 mm terminį šerių šepetį ir 30 mm ištraukiamą šerių šepetį.

  44,58€
  Tik internetu
 • Remington CB7400 plaukų tiesinimo šepetys sukurtas norint tiesinti plaukus be natūralios apimties praradimo. Šepetys yra su keraminiais šeriais, neįkaistančiais galiukais, 3 šilumos nustatymais bei greitu įkaitimu (30 sek.).

  48,16€
  Tik internetu
 • Remington PROluxe CI91X1 garbanojimo lazdelė yra skirta sukurti įvairaus tipo garbanas. Lazdelė turi specialų Pro+ nustatymą (185°C) sveikesniam plaukų modeliavimui. Taip pat Remington PROluxe CI91X1 garbanojimo lazdelė yra su Grip tech neslystančia danga bei skaitmeniniu ekranu.  

  44,87€
  Tik internetu
 • Remington Volume&Curl AS7051 plaukų formavimo šukos yra su jonizavimo funkcija, pasukamu laidu ir koncentratoriumi. Taip pat žnyplės pučia šaltą orą bei yra antistatinės.

  34,48€
  Tik internetu
 • AEG HAS 5582 formavimo šukos yra su 3 keičiamais antgaliais (1 šepetys su įtraukiamais šereliais, kurį lengva išimti net iš ilgų plaukų, 2 apvalūs šepečiai skirtingų ilgių ir poreikių plaukams) bei egonomiška rankena. Taip pat šukos turi 2 temperatūros nustatymus, apsaugą nuo perkaitimo bei jonizavimo funkciją, kuri neleidžia plaukams elektrintis ir...

  25,92€
  Tik internetu
 • AEG HAS 5660 formavimo šukos yra su 2 keičiamais švelnių šerelių antgaliais, indikaciniu apšvietimu, ergonomine rankena, apsauga nuo perkaitimo bei 360° besisukančiu laidu.

  18,57€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 2000 plaukų formavimo šukos yra su 2 temperatūros nustatymais, apsauga nuo perkaitimo, pakabinimo kilpa bei neslystančiomis guminėmis kojelėmis. Taip pat šukos yra su natūraliais šereliais, todėl plaukams suteikia blizgesio.

  23,61€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 2300 plaukų formavimo šukos yra su natūraliais šereliais padengtu formavimo šepečiu, kuris suteiks plaukams blizgesio ir glotnumo. Taip pat turi 3 temperatūros lygius bei pasukamą laidą.

  35,75€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 5363 plaukų formavimo šukos yra su keturguba jonizacija „Quattro-Ion“, ši technologija saugo plaukus nuo įsielektrinimo, palengvina jų šukavimą bei suteikia papildomo blizgesio. Taip pat žnyplės turi 3 temperatūros nustatymus bei 2 skirtingų diametrų apvalius šepečius.

  35,91€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 1151 plaukų formavimo šukos yra skirtos kurti skirtingų stilių šukuosenoms. Šukos yra kompaktiško dizaino bei su reguliuojama įtampa.

  18,87€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 9760 formavimo šukos su įtraukiamais šereliais yra skirtos susuktų plaukų patogiam atlaisvinimui. Taip pat šukų jonizacija sukuria antistatinį efektą, todėl plaukai lengviau iššukuojami ir sumažinama statinė elektros įkrova.  

  39,40€
  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 24 dalykų