Plaukų formavimo šukos

Prekiniai ženklai
Rodoma 1 - 15 iš 46 dalykų
 • Beurer HT50 plaukų formavimo šukos turi 3 lengvai keičiamus antgalius (apvalų ir termo šepečius ir koncentruotą oro srauto antgalį) bei jonizatorių. 

 • Beurer HT60 plaukų formavimo šukos/žnyplės iškart atstoja 2-3 prietaisus plaukų formavimui, nes turi net 7 kokybiškus ir lengvai keičiamus antgalius. Jos greitai įkaista ir yra padengtos keramika.

 • Diva Radiant Shine Ionic Thermal 30 mm termo šukos yra su jonizavimo funkcija, nekaistančiu ir saugiu galiuku, greitai įkaista iki 180°C ir su 3 m ilgio laisvai besisukančiu ratu, karščiui atspariu, lanksčiu ir tvirtu elektros maitinimo laidu. Makadamijos riešutų ir argano aliejais bei keratinu prisotintos keramikinės šukos plaukams suteikia ypatingą...

 • Diva Radiant Shine Ionic Thermal 40 mm termo šukos yra su jonizavimo funkcija, nekaistančiu ir saugiu galiuku, greitai įkaista iki 180°C ir su 3 m ilgio laisvai besisukančiu ratu, karščiui atspariu, lanksčiu ir tvirtu elektros maitinimo laidu. Makadamijos riešutų ir argano aliejais bei keratinu prisotintos keramikinės šukos plaukams suteikia ypatingą...

 • Beautiful Star – tai pažangiausių technologijų pagalba pagamintas plaukų tiesinimo šepetys, sukėlęs revoliuciją rinkoje! Šis šepetys įkaista per keletą sekundžių, todėl puikiai tinka skubantiems ir laiką taupantiems žmonėms. Beautiful Star šepečiu vos per kelias minutes tobulai ištiesinsite įvairių tipų plaukus, paprasčiausiai juos šukuodami. Beautiful...

 • Cera Pro Hotstyler kaitinamas šepetys yra su jonų technologija, reguliuojama temperatūra bei automatiškai išsijungia po 60 min. Šepečio paviršius yra iš keramikos ir turmalino medžiagų. Taip pat Cera Pro Hotstyler kaitinamas šepetys turi 2,5 metro patogų pasukamą laidą.

  35,00€
 • Remington Flexibrush Steam CB4N formavimo šukos yra skirtos bangoms ir garbanoms formuoti. Šukos padengtos keramika, turi garų funkciją, įšyla per 60 sek. bei turi įjungimo indikatoriaus lemputę.

  Tik internetu
 • Remington Dry&Style AS800 formavimo šukos turi 3 antgalius (greito džiovinimo koncentratorių, 38 mm terminį mišrių šerių šepetį ir 21 mm šerių šepetį), 2 šilumos ir greičio nustatymus ir šalto oro nustatymą. Taip pat šukos yra padengtos antistatine turmalino jonų keramika.

  Tik internetu
 • Remington Style&Curl AS404 formavimo šukos turi 2 antgalius (25 mm šerių šepetį ir 19 mm apvalų šepetį), 2 šilumos ir greičio nustatymus ir sruogų paleidimo mechanizmą.

  Tik internetu
 • Remington AS1220 formavimo šukos yra su jonų kondicionavimu, keraminėmis grotelėmis, 3 šilumos ir greičio nustatymais bei šalto oro srove. Taip pat šukos turi greito džiovinimo koncentratorių, irklo formos šepetį (sklandžiam džiovinimui), antgalį plaukų pakėlimui nuo šaknų, 21 mm terminį šerių šepetį ir 30 mm ištraukiamą šerių šepetį.

  Tik internetu
 • Remington CB7400 plaukų tiesinimo šepetys sukurtas norint tiesinti plaukus be natūralios apimties praradimo. Šepetys yra su keraminiais šeriais, neįkaistančiais galiukais, 3 šilumos nustatymais bei greitu įkaitimu (30 sek.).

  Tik internetu
 • Remington PROluxe CI91X1 garbanojimo lazdelė yra skirta sukurti įvairaus tipo garbanas. Lazdelė turi specialų Pro+ nustatymą (185°C) sveikesniam plaukų modeliavimui. Taip pat Remington PROluxe CI91X1 garbanojimo lazdelė yra su Grip tech neslystančia danga bei skaitmeniniu ekranu.  

  Tik internetu
 • Remington Volume&Curl AS7051 plaukų formavimo šukos yra su jonizavimo funkcija, pasukamu laidu ir koncentratoriumi. Taip pat žnyplės pučia šaltą orą bei yra antistatinės.

  Tik internetu
 • AEG HAS 5582 formavimo šukos yra su 3 keičiamais antgaliais (1 šepetys su įtraukiamais šereliais, kurį lengva išimti net iš ilgų plaukų, 2 apvalūs šepečiai skirtingų ilgių ir poreikių plaukams) bei egonomiška rankena. Taip pat šukos turi 2 temperatūros nustatymus, apsaugą nuo perkaitimo bei jonizavimo funkciją, kuri neleidžia plaukams elektrintis ir...

  25,92€
  Tik internetu
 • AEG HAS 5660 formavimo šukos yra su 2 keičiamais švelnių šerelių antgaliais, indikaciniu apšvietimu, ergonomine rankena, apsauga nuo perkaitimo bei 360° besisukančiu laidu.

  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 46 dalykų