Elektrostimuliatoriai

Elektrostimuliatoriai

Elektrostimuliatoriai – patikima ir moksliškai patvirtinta priemonė, skirta skausmui malšinti, stiprinti kūno raumenims, pagražinti tam tikras kūno vietas ar šalinti tokią nemalonią problemą, kaip šlapimo bei išmatų nelaikymas. Priklausomai nuo prietaiso paskirties, elektrostimuliatoriai gali būti naudojami ne vienai sveikatos problemai spręsti. Greitai reaguodami į skausmą, šie medicininiai prietaisai nervais siunčia impulsus į smegenis, taip slopindami nemalonius pojūčius. Jų pagalba gerinama fiziologinė žmogaus būklė, jo raumenys atsigauna greičiau, nejuntamas skausmas. Su tam tikrais elektrostimuliatoriaus mažinamos išsiplėtusios venos, kūnas atpalaiduojamas, dėl to gerėja kraujotaka, mažėja įtampa, o žmogus jaučiasi daug geriau negu prieš procedūrą. Sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja reguliariai pakeisti elektrostimuliatorių programas, nes ilgainiui kūnas gali priprasti prie tam tikro dažnio elektros impulsų.

 Didelis elektrostimuliatorių privalumas yra jų kompaktiškumas: nors skirtingi gamintojai dabar gali pasiūlyti skirtingų dizainų bei dydžių elektrostimuliatorius, daugelis iš jų pasižymi nedideliu svoriu bei matmenimis. Dėl šios priežasties juos paprasta naudoti ne vien namuose. Patogus ir transportavimui puikiai pritaikytas elektrostimuliatorius gali būti imamas net ir vykstant atostogauti, į įvairias keliones, sodybą, prie jūros ir pan.

 Sudėtinė elektrostimuliatorių dalis, be kurios neveiktų nei vienas toks prietaisas, yra elektrodai. Privalomas elementas tampa tarpininku, per kurį iš aparato, į odoje esančius nervus yra perduodami elektros impulsai. Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje rasite ne tik įvairiems elektrostimuliatoriams tinkamų elektrodų, bet taip pat ir elektrostimuliacijos terapijos pirštinę, kojinę, analinius bei vaginalinius zondus.