Hibridinės lempos

Hibridinės lempos

Jau prieš kurį laiką itin išpopuliarėjęs gelinis manikiūras, taip pat ir nagų priauginimo procedūra neužleidžia populiarumo pozicijų. Nenuostabu, ilgalaikis manikiūras yra tikras išsigelbėjimas šiuolaikinėms moterims, nuolat stokojančioms laiko sau. Gelinis manikiūras užtikrina, jog net kelias savaites nagai atrodys nepriekaištingai. Tokiam lakavimui atlikti ar nagams priauginti reikalinga speciali lempa. Ji nepamainoma manikiūro paslaugas teikiančių specialistų darbe, bet taip pat lengvai gali būti naudojama ir namuose, jei manikiūrą norite darytis patys. 

Įvertinkite savo poreikius, galimybes, aktualius kriterijus ir išsirinkite tinkamiausią. Puiku, jei lempa turi daugiau darbo laiko pasirinkimų, pavyzdžiui, 10 s, 30 s, 60 s, 120 s. Tai suteiks daugiau lankstumo teikiant paslaugas ar darantis manikiūrą namuose.

Tarnavimo laikas – dar vienas svarbus kriterijus. Jis skaičiuojamas valandomis. Kuo šis skaičius didesnis, tuo lempa tarnaus ilgiau. Taip pat įvertinkite ir lempos galingumą, šviesos diodą. Atsižvelkite į lempos matmenis, juo labiau jei ant manikiūro stalo turite nedaug laisvos vietos. Jei naudosite dvi lempas (dirbti kur kas patogiau ir sparčiau), tuomet įvertinkite, kad vietos užtektų abiems.

Mūsų asortimente platus nagų lempų dizainų pasirinkimas. Nagų lempų formų taip pat turime įvairių: nuo apvalių iki kampuotų. Visos nagų lempos kokybiškos, patvarios, funkcionalios, suteiksiančios patogumo ir spartos atliekant manikiūrą.