Pėdoms

Prekiniai ženklai

Pėdoms

Tvarkingos ir gražios pėdos – tai gera savijauta, pasitikėjimas savimi. Artėjant šiltajam metų laikui daugelis suskumba pasirūpinti pėdų išvaizda, mat, vasarą nešiojame basutes, atvirus batus, todėl norime, kad pėdos atrodytų pavyzdingai. Bet pėdomis rūpintis reikia ne tik vasarą, bet visada – juk tvarkingos pėdos yra geros savijautos garantas, švelni pėdų oda kur kas maloniau nei šiurkšti, išsausėjusi. Norite lengvai ir kokybiškai rūpintis savo pėdomis? Tuomet elektriniai pėdų, kulnų nuospaudų šveitikliai yra būtent tai, ką reikia įsigyti.

Naudotis šveitikliais galėsite ir vonioje, duše, jis efektyviai šveis ir sausą, ir šlapią odą. Negana to, lengvai ir be skausmo pašalinsite nuospaudas vos per kelias sekundes. Rinkdamiesi pėdų šveitiklį atkreipkite dėmesį, kokie priedai yra jo komplektacijoje.

Mūsų asortimente esantys pėdų šveitikliai - puikus pasirinkimas pėdų priežiūrai, jei vertinate labai gerą kainos ir kokybės santykį bei lengvą, daug laiko nereikalaujančią pėdų priežiūrą. Tai tobulas pasirinkimas sausai, pažeistai odai, taip pat esant nuospaudoms.

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
  • Elektrinis Medisana CR 860 rankų ir kojų šveitiklis švelniai ir efektyviai pašalina nuospaudas, oda tampa švelni ir lygi. Jūsų patogumui šio prietaiso komplektacijoje yra du keičiami šlifavimo antgaliai- lygus ir šiurkštus (safyrinis). Švetiklis turi 2 greičio intensyvumo lygius, todėl nesudėtingai galėsite pritaikyti pagal savo poreikius. 

  • Silk'n Micro Pedi Wet&Dry yra portatyvinis pedikiūro prietaisas, skirtas atsikratyti pėdų nuospaudų ir vėl džiaugtis švelnia ir švaria oda. Dėl didelio šveičiančios galvutės sukimosi greičio (46 aps. / 30s.), visi pėdų ir kulnų suragėjusios odos dariniai yra veiksmingai pašalinami. Su Silk'n Micro Pedi Wet&Dry kojų nuospaudos pašalinamos kur kas...

  • Medisana CR 870 elektrinis šveitiklis padeda nušveisti sukietėjusias odos vietas. Šveitiklis yra su ergonomiška ir neslidžia rankena, todėl patogiai, švelniai ir efektyviai pašalina odos nuospaudas. Taip pat Medisana CR 870 elektrinis šveitiklis yra su 2 intensyvumo nustatymais bei naudojamas sausai odai.

    13,99€
  • AprašymasSilk'n Micro Pedi Wet&Dry yra portatyvinis pedikiūro prietaisas, skirtas atsikratyti pėdų nuospaudų ir vėl džiaugtis švelnia ir švaria oda. Dėl didelio šveičiančios galvutės sukimosi greičio (46 aps. / 30s.), visi pėdų ir kulnų suragėjusios odos dariniai yra veiksmingai pašalinami.Su Silk'n Micro Pedi Wet&Dry kojų nuospaudos...

  • Elektrinis pėdų šveitiklis natūraliai ir be skausmo švelnina pėdų odą. Šveitiklis skirtas pažeistoms, sausoms, nuospaudų išvargintoms kojoms. Besisukanti šveitimo galvutė pašalina negyvos odos ląsteles, tad po paprastos procedūros galėsite mėgautis dailiomis pėdomis bei švelniais kulnais.

  • Silk’n VacuPedi yra elektrinis pėdų šveitiklis su įmontuota įsiurbimo sistema. Procedūros metu užtikrinama nepriekaištinga higiena, nes visos pašalintos odos ląsteles ir pėdų nuospaudos yra tvarkingai susiurbiamos.Silk’n VacuPedi veikia skirtingai nei dauguma elektrinių pėdų švetiklių. Su greitai besisukančiu šlifavimo disku Silk’n VacuPedi  efektyviai...

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų