Veido saunos

Prekiniai ženklai

Veido saunos

Veido saunos nauda yra akivaizdi:
Tai priemonė, kuri padeda išvalyti gilias poras, panaikinti bet kokius veido nešvarumus.
Veido sauna padeda užkirsti kelią spuogų bei pūlinių atsiradimui
Tai efektyvi priemonė kovoje su akne, kadangi sauna padeda maksimaliai panaikinti bakterijas ir virusus, kurie iššaukia odos spuoguotumą.
Didelis privalumas, kad sauna padeda atstatyti natūralų odos drėgnumą, nesausina odos, suteikia jai drėgmės.
Nuo veido pašalinamos visos negyvosios odos ląstelės, skatinamas jų atsinaujinimas. Taip oda atrodo kur kas gražiau, jaunatviškesnė. Sauna padeda tarsi sustabdyti laiką.
Žinoma, suaktyvinamas ir odos įsisavinimas, taip skatinama kalogeno gamyba, oda tampa kur kas minkštesnė bei švelnesnė. Sakoma, kad tai net kelis kartus pagerina odos būklę.

Privalumai yra akivaizdūs, tad nieko keisto, kad veido sauna yra toks mėgstamas daugelio žmonių pasirinkimas. Tai gana paprastas būdas savarankiškai valyti veidą ir tuo pačiu užsitikrinti, kas kasdien nuo jo maksimaliai bus pašalinami visi nešvarumai.

Tiesa, veido sauna turi dar vieną didelį pliusą. Tai ne tik priemonė kovoje su prasta išvaizda, tačiau taip pat ir priemonė padedanti kovoti su prasta sveikata.

Veido sauna tuo pačiu atlieka ir inhaliatoriaus funkciją. Jeigu jaučiate, kad vėsiuoju metų laiku labai dažnai tenka skųstis nemaloniu kosėjimu ir paprasčiausiai atvėsęs oras yra vedinas ir nemalonaus peršalimo – tokiu atveju veido sauna yra puiki profilaktinė priemonė, kuri gali padėti išvengti nemalonaus peršalimo.

Paprasčiausiai ji skirta kokybiškom inhaliacijoms. Viena procedūra – šimtas privalumų.
Inhaliacijų metu vaistai tinkamai pasiskirsto po plaučius, tad pasiekimas didelis efektyvumas.
Pasveikti pavyksta po kur kas trumpesnio laiko nei kad bandant gydytis be inhaliacijų.
Tai puikus pasirinkimas ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams.
Inhaliacijos labai rekomenduojamos tuomet, kai namuose yra sausas oras. Nuo jo dažniausiai pradeda skaudėti gerklę, atsiranda nemalonus atsikosėjimu pojūtis, galiausiai, juk sausėja ir veido oda.

Veido sauna yra lengvai naudojamas, ergonomiškas, paprastas ir patogus įrenginys, kuris gali kardinaliai pakeisti Jūsų gyvenimą. Siūlomas labai platus skirtingų saunų pasirinkimas, kad kiekvienas pagal savo poreikius rastų variantą, kuris jam labiausiai tinka. Koreguokite garų intensyvumo lygį bei džiaukitės puikia išvaizda bei nuostabia sveikata.

Perkamiausi kategorijos produktai

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
  • Medisana FSS veido sauna/inhaliatorius atstos grožio salono procedūras namuose tiems, kurie nori palaikyti nuostabią ir sveiką veido odą. 

  • Gaivinantys vandens garai natūraliam švytėjimui. DS 600 yra nano jonų veido sauna, kurios garų temperatūra iki 45°C, skirta giliam porų valymui ir odos drėkinimui. Garai generuojami naudojant efektyvią technologiją ir pirmieji garai jaučiami per pirmąją minutę po įjungimo. Nano jonų veido sauna yra dešimt kartų efektyvesnė už klasikinę veido sauną dėl...

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų