Plaukų garbanojimo žnyplės

Plaukų garbanojimo žnyplės

Rodoma 1 - 15 iš 85 dalykų
 • Beurer HT60 plaukų formavimo šukos/žnyplės iškart atstoja 2-3 prietaisus plaukų formavimui, nes turi net 7 kokybiškus ir lengvai keičiamus antgalius. Jos greitai įkaista ir yra padengtos keramika.

 • Beurer HT80 plaukų formavimo šukos/žnyplės sukasi į abi puses ir nepriklausomai nuo laido taip pat gali suktis 360 laipsnių. Jonizatorius neleidžia plaukams įsielektrinti, o keičiami antgaliai yra padengti keramika.

 • Diva Argan Digital Tong plaukų suktuvas yra prisotintas Argano aliejumi, todėl suteikia plaukams žvilgesį ir švelnumą. Prietaisas turi skaitmeninę karščio kontrolę (nuo 110°C iki 210°C), įkaista per kelias sekundes ir ypač vienodai, skaitmeninius jungiklius, LED karščio indikatorių ir integruotą karščiui atsparų stovą. Diva Argan Digital Tong plaukų...

 • Diva Digital Argan Wand plaukų suktuvas yra prisotintas Argano aliejumi, todėl suteikia plaukams žvilgesį ir švelnumą. Prietaisas turi skaitmeninę karščio kontrolę (nuo 110°C iki 210°C), įkaista per kelias sekundes ir ypač vienodai, skaitmeninius jungiklius, LED karščio indikatorių ir integruotą karščiui atsparų stovą. Diva Digital Argan Wand plaukų...

 • Diva Digital Oval Curl Wand plaukų suktuvas yra prisotintas Makadamijos, Argano aliejumi bei keratinu, todėl suteikia plaukams žvilgesį ir švelnumą. Prietaisas turi skaitmeninę karščio kontrolę (nuo 110°C iki 210°C), įkaista per kelias sekundes ir ypač vienodai ir integruotą karščiui atsparų stovą. Diva Digital Oval Curl Wand plaukų suktuvas automatiškai...

 • Diva Hot Wand (13-25 mm) plaukų suktuvas yra lygaus ir kieto korpuso su ON - OFF jungikliais, LED indikatoriumi ir nekaistančiu galiuku. Prietaisas turi 25 kaitinimo padėtis (nuo 140oC iki 200oC), momentinį įkaitimą (galima naudoti vos po 30 sek.) ir 3 m ilgio laisvai besisukantį ratu, karščiui atsparų, lankstų ir tvirtą elektros maitinimo laidą.

 • Diva Big Hot Wand (19-32 mm) plaukų suktuvas yra lygaus ir kieto korpuso su ON - OFF jungikliais, LED indikatoriumi ir nekaistančiu galiuku. Prietaisas turi 25 kaitinimo padėtis (nuo 140oC iki 200oC), momentinį įkaitimą (galima naudoti vos po 30 sek.) ir 3 m ilgio laisvai besisukantį ratu, karščiui atsparų, lankstų ir tvirtą elektros maitinimo laidą.  

 • Diva Jumbo Wand plaukų suktuvas yra lygaus ir kieto korpuso su ON - OFF jungikliais, LED indikatoriumi ir nekaistančiu galiuku. Prietaisas turi 25 kaitinimo padėtis (nuo 140oC iki 200oC), momentinį įkaitimą (galima naudoti vos po 30 sek.) ir 3 m ilgio laisvai besisukantį ratu, karščiui atsparų, lankstų ir tvirtą elektros maitinimo laidą.

 • Diva Beach Waves Bubble plaukų suktuvas turi 25 kaitinimo padėtis (nuo 140oC iki 200oC), momentinį įkaitimą (galima naudoti vos po 30 sek.) ir 3 m ilgio laisvai besisukantį ratu, karščiui atsparų, lankstų ir tvirtą elektros maitinimo laidą. Taip pat prietaise integruota įjungimo/išjungimo indikatoriaus lemputė su LED apšvietimu.

 • Diva Mini Beach Waves garbanojimo žnyplės yra prisotintos Argano aliejumi, todėl suteikia plaukams žvilgesį ir švelnumą. Prietaisas turi skaitmeninę karščio kontrolę (nuo 120°C iki 220°C), greitai įkaista (per 30 sek. pasiekiama 200oC), Heat BoostTM technologiją (ji kontroliuoja temperatūros svyravimus), jonizavimo infraraudonaisiais spinduliais funkciją,...

 • Diva Big Waves garbanojimo žnyplės yra skirtos sukurti didelės apimties garbanoms. Jos prisotintos Argano aliejumi, todėl suteikia plaukams žvilgesį ir švelnumą. Prietaisas turi kelias kaitinimo padėtis (nuo 150°C iki 210°C), ON - OFF jungiklį su LED indikatoriumi, užraktą, specialią pirštinę (apsaugai nuo karščio) ir greitai įkaista (per 30 sek.). Diva...

 • Diva Wave Triple Barrel garbanojimo žnyplės yra trigubos garbanojimo žnyplės su titaniniu-deimantiniu kietu korpusu. Prietaisas turi 25 kaitinimo padėtis (nuo 140°C iki 200°C), ON-OFF jungiklį su LED indikatoriumi, 3 m minkštą, laisvai besisukantį elektros maitinimo laidą ir momentiškai įkaista (po 30 sek.).

 • Diva Mini Crimp gofravimo žnyplės yra su Korėjietiškomis keramikos plokštėmis bei turi laisvai besisukantį elektros maitinimo laidą ir momentiškai įkaista (po 30 sek.).

 • Diva Argan Hot Crimper gofravimo žnyplių Korėjietiškos keramikos plokštės yra prisotintos plaukus puoselėjančiu Argano aliejumi. Prietaisas turi temperatūros nustatymus (nuo 90°C iki 230°C), skaitmeninę karščio kontrolę, momentiškai įkaista (per 30 sek.) ir turi 3 m ilgio laisvai besisukantį ratu, karščiui atsparų, lankstų ir tvirtą elektros maitinimo laidą.

 • GHD Curve Classic Curl Tong plaukų garbanojimo žnyplės (26 mm) su Tri-zone® technologija (garantuojanti optimalią 185°C garbanojimo temperatūrą) padeda suformuoti standžias garbanas. Prietaise įmontuoti 6 greito veikimo davikliai, kurie užtikrina optimalų ir tolygų temperatūros paskirstymą po visą žnyplių paviršių. GHD Curve Classic Curl Tong plaukų...

Rodoma 1 - 15 iš 85 dalykų