Žingsniamačiai

Žingsniamačiai

Priemonės, matuojančios nueitą kelią, sudegintas kalorijas, ėjimo greitį vadinamos žingsniamačiais. Tai – modernus aparatas, ypač tinkantis prie šiuolaikinio žmonių gyvenimo ritmo. Nuolatinė kontrolė kad ir kur beeitumėte – su žingsniamačiais seksite savo judesius ir išnaudojamą energiją. Didelė dalis gamintojų dabar siūlo aparatus, kurie matuoja ne vien žingsnius. Kai kuriuose žingsniamačiuose yra ir papildomų funkcijų: pulso matuoklis, žadintuvas, miego sekiklis ir pan. Priklausomai nuo prietaiso atminties dydžio, savo nueitą kelią, greitį ar sudegintas kalorijas galima matyti intervale nuo kelių dienų iki dviejų savaičių.
Pagrindinis žingsniamačio tikslas – fiksuoti fizinį žmogaus aktyvumą. Kompaktiškas prietaisas gali būti pasiimamas kartu, kad ir kur beeitumėte. Šiuolaikiškas įrenginio dizainas tiks ne tik prie sportinės aprangos, bet galės tapti stilingu kiekvienos dienos aksesuaru.
Kartą įsigijus žingsniamatį su juo matuosite ne vien treniruočių laiką, nubėgtą ar nueitą atstumą, bet ir kiekvienos dienos energijos kiekį. Beveik visi šiuolaikiniai žingsniamačiai yra su atmintimi, tad savo rezultatus matysite nedideliame, tačiau ryškiame ekrane. Sekti savo vidutinį bėgimo, ėjimo greitį bei sudegintas kalorijas dar niekada nebuvo taip paprasta.

Nors pagrindinė prietaiso paskirtis matuoti žingsnius bei sudegintus riebalus, jo pagalba nesudėtinga apskaičiuoti žingsnius vaikštant namuose, darbe, lipant laiptais ir pan.
Dėl specialios technologijos distanciją, vidutinį trajektorijos įveikimo greitį bei sudegintus riebalus fiksuojantis prietaisas gali turėti ir papildomų nustatymų. Populiariausia funkcija – laikrodis. Taip pat prietaisas gali būti su kalorijų skaičiuokle (išsami sudegintų riebalų statistika), su pulsometru (matuojamas žmogaus pulsas), su žadintuvu (būsite tikri, kad pabusite nustatytu laiku).
Lengvai valdovas, nedidelis žingsniamatis yra minimalaus dizaino. Šiuolaikiška prietaiso išvaizda tinka prie įvairaus stiliaus aprangos, o skirtingas aparato tvirtinimas leidžia jį dėti bet kur, kur patogu jį nešiojančiam asmeniui.