Šildyklės

Prekiniai ženklai

Šildyklės

Šildyklės

Rodoma 1 - 15 iš 47 dalykų
 • Elektrinė šildanti antklodė Tristar BW-4754 tai sintetinės vilnos antklodė skirta dviems asmenims. Malonią šilumą skleidžianti antklodė suteiks nepaprasto komforto bei jaukumo, atpalaiduos Jus po įtemptos darbo dienos. Jūsų patogumui šildanti Tristar BW-4754 anklodė turi net 3 šildymo rėžimus, todėl nesudėtingai galėsite prisitaikyti sau patinkantį...

 • Elektrinė šildanti antklodė Tristar BW-4770 tai termiškai apsaugota antklodė iš multino skirta dviems asmenims. Malonią šilumą skleidžianti antklodė suteiks nepaprasto komforto bei jaukumo, atpalaiduos Jus po įtemptos darbo dienos. Jūsų patogumui šildanti Tristar BW-4770 anklodė turi net 5 šildymo rėžimus, todėl nesudėtingai galėsite prisitaikyti sau...

 • Elektrinė antklodė Medisana HP 605 tai unikali antklodė, kuri padės Jums atsipalaiduoti bei sušilti. Ši šildanti antklodė ypatingai tinkama šaltuoju metu- rudens ar žiemos vakarais. Medisana HP 605 šildančia ir atpalaiduojančia antklode galėsite mėgautis nepergyvendami, kad ją reikia išjungti, kadangi ji turi automatinio išsijungimo funkciją, kuri po 90...

 • Medisana HU 665 šildomos paklodės dėka Jūsų kūnas bus atpalaiduotas ir sušildytas. Po itin sunkios dienos ar šaltuoju metų laiku ši paklodė bus puikus sprendimas, kuris atpalaiduos Jūsų raumenis bei suaktyvins kraujotaką. Jūsų patogumui paklodė turi automatinio išsijungimo funkciją, todėl Jums nereikės jaudintis, jog prietaisą reikia išjungti, galėsite...

 • Elektrinė kojų ir pėdų šildyklė- batas sukurta specaliai sušalusioms kojoms. Specialios formos Lanaform kojų šildyklė pasirūpins Jūsų nuo šalčio ar drėgmės sušąlusiomis kojomis. Elektrinė pėdų šildyklė turi 3 šildymo rėžimus, todėl nesudėtingai pritaikykisite norimą šilumos intensyvumą pagal individualų poreikį.

 • Heating Pad- tai patogi ir paprastai naudojama Lanaform elektrinė šildyklė, kuri leidžia reguliuoti temperatūrą net 3 šildymo rėžimais. Itin malonaus paviršiaus šildykle galėsite mėgautis Jums patogioje vietoje. Šildyklėje įdiegti itin modernūs technologiniai nustatymai, kurie užtikrina itin patogų ir malonų naudojimąsi šiuo Lanaform prietaisu. 

 • Lanaform Back elektrinė šildyklė sukurta specialiai nugaros bei kaklo sušildymui. Trijų reguliuojamų šildymo rėžimų Lanaform prietaisas padės Jums maloniai sušilti šaltomis bei lietingomis dienomis. 

 • Unikalus Lanaform gaminys- elektrinė šildanti antklodė Overblanket- tai minkštos polisterio medžiagos antklodė, kuri sušildys Jus ilgais rudens ar žiemos vakarais. 

  77,00€
 • Beurer HK Comfort šildanti pagalvėlė yra pagaminta iš švelnaus mikropluošto. Ji išsijungia pati per 90 minučių ir yra apsaugota nuo perkaitimo.

 • Beurer HK25 šildanti pagalvėlė turi Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą. Jos medvilninis pagalvės apvalkalas gali būti plaunamas. Elektroninė reguliuojama šildanti pagalvėlė turi tris skirtingus temperatūrų nustatymus ir yra absoliučiai apsaugota nuo perkaitimo.

 • Beurer HK35 šildanti pagalvėlė yra greitai įšylanti.Turi Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą, medvilninis pagalvės apvalkalas gali būti plaunamas ir yra absoliučiai apsaugota nuo perkaitimo. Beurer HK35 šildanti pagalvėlė taip pat turi apšviečiamą nustatymų ekraną ir tris skirtingus temperatūrų nustatymus.

 • Beurer HK45 Cosy šildanti pagalvėlė yra itin minkšta ir švelni odai. Ji pagaminta iš specialaus mikropluošto, leidžiančio odai laisvai kvėpuoti ir tuo pačiu pajusti neeilinį komfortą. Beurer HK45 Cosy šildanti pagalvėlė turi tris skirtingus temperatūrų nustatymus ir yra absoliučiai apsaugota nuo perkaitimo. Taip pat ji yra greitai įšylanti. Aukštos...

 • Beurer HK48 Sofa šildanti pagalvėlė tai minkšta ir odai kvėpuoti leidžianti pagalvėlė, kuri įšyla labai greitai ir pati išsijungia po 90 minučių. Taip pat ji turi puikią apsaugą nuo perkaitimo ir Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą.

 • Beurer HK49 šildanti pagalvėlė yra pagaminta iš mikro pluošto sintetinės vilnos, kuri yra itin švelni, maloni odai ir pralaidi orui. Ji greitai įkaista ir automatiškai išsijungia po 90 min. Beurer HK49 šildanti pagalvėlė turi 3 skirtingus temperatūros nustatymus, apšviestą nustatymų ekraną, nuimamą jungiklį ir Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą....

 • Beurer HK54 šildanti pagalvėlė sukurta specialiai kaklui ir pečiams. Labai greitai įšylantis šildytuvas yra pagamintas iš odai draugiškos, švelnios ir minkštos medžiagos, taip pat prisitaiko prie įvairių matmenų. Beurer HK54 šildanti pagalvėlė puikiai tinka malšinant raumenų skausmus.

  55,00€
Rodoma 1 - 15 iš 47 dalykų