Šildyklės

Prekiniai ženklai

Šildyklės

Šildyklės

Rodoma 31 - 45 iš 45 dalykų
 • Beurer TS20 šildanti paklodė ypač greitai įšyla. Ji pagaminta iš odai kvėpuoti leidžiančio mikropluošto ir automatiškai išsijungia po 90 minučių bei turi tris šildymo lygius.

  37,00€
 • Beurer TS23 šildanti paklodė yra apsaugota nuo perkaitimo ir turi tris šildymo lygius.

 • Beurer TS26 šildanti paklodė yra itin didelė, turi tris šildymo lygius ir apsaugą nuo perkaitimo. Šildanti paklodė yra pagaminta iš minkštos ir švelnios vilnos, leidžiančios odai kvėpuoti.

 • Beurer HD50 šildanti antklodė pagaminta iš sintetinės vilnos ir orui pralaidžios medžiagos. Ji turi 6 temperatūros nustatymus, BSS technologiją nuo perkaitimo, automatinį išsijungimą po 3 val. ir apšviestą nustatymų ekraną. Beurer HD50 šildančią antklodę galima skalbti skalbimo mašinoje 30° temperatūroje.

  59,00€
 • Beurer HD90 šildanti antklodė pagaminta iš specialaus mikropluošto, kurio dėka oda kvėpuoja. Elektrinė šildanti antklodė yra jungiama į elektros lizdą, o jos temperatūra reguliuojama valdymo pulteliu. Beurer HD90 šildanti antklodė yra apsaugota nuo perkaitimo ir automatiškai išsijungia po 3 valandų.

 • Beurer HD100 šildanti antklodė yra įjungiama į elektros lizdą. Antklodės temperatūra reguliuojama valdymo pulteliu, taip pat ji yra apsaugota nuo perkaitimo BSS technologija ir automatiškai išsijungia po 3 valandų. Beurer HD100 šildanti antklodė pagaminta iš specialaus mikropluošto, leidžiančio odai kvėpuoti.

 • Beurer FW20 Cosy šildantys batai pagaminti iš specialaus sintetinės TEDDY vilnos mikropluošto leidžia odai kvėpuoti. Audinys gali būti skalbiamas. 

 • Beurer FWM50 šildantys batai turi galimybę pasiūlyti Shiatsu masažo programą bei tinka net didelę pėdą turintiems žmonėms. Taip pat galimi 2 masažo nustatymai – šildymas ir masažas gali būti naudojami tiek kartu tiek ir atskirai.

 • Hydas elektrinis kaklo ir pečių srities šildytuvas šildo pečių ir kaklo sritį, atpalaiduoja raumenis ir padeda numalšinti skausmą. Paprastai naudojamas ir dėka puikaus magnetinio užsegimo puikiai priglunda prie pečių linijos ir leidžia judėti. Prietaiso 4 šilumos intensyvumo lygiai leidžia pasirinkti komfortiškiausią temperatūrą. Taip pat galima paprastai...

  49,99€
 • Hydas akumuliatorinis kaklo ir pečių srities šildytuvas visiškai nevaržo judėjimo laisvės ir suteikia net iki 4 val. malonios šilumos terapinius seansus kaklo ir pečių srityje. Prietaiso magnetinis užsegimas yra itin paprastas ir patogus, o pati pagalvėlė neužima daug vietos, todėl patogi keliaujant.

 • Medisana HDW šildoma antklodė su automatiniu išsijungimu bei apsauga nuo perkaitimo. Jūsų patogumui antklodė turi net 4 temperatūros lygio nustatymus bei automatinį išsijungimą po 180 min. 

 • Medisana FWS šildyklė- batas tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems nuolat šąla kojos. Šios šildyklės dydis yra unikalus įvairių dydžių pėdoms. Jūsų patogumui prietaise yra net trys šilumos lygiai, todėl nesudėtingai pritaikoma kiekvieno poreikiams. Automatinio išsijungimo dėka galėsite ramiai mėgautis šilumos teikiamu malonumu, nesijaudindami, kad...

 • Lanaform elektrinė šildyklė sukurta specialiai sušąlusioms rankoms. Įjungus šį prietaisą vos 10- čiai minučių, suteikiama šiluma galėsite mėgautis net iki 4 valandų. Ši elektra įkraunama Lanaform rankų šildyklė yra itin lengva ir praktiška, todėl ja galėsite naudotis Jums patogioje vietoje. 

 • Medisana HU A61 šildoma paklodė tai puikus pasirinkimas išsiilgusiems šilumos. Lengvai valomo audinio paklodė padės Jums suaktyvinti kraujotaką bei atpalaiduos Jūsų raumenis po sunkios dienos. 

  19,99€
 • Medisana HP-40e šildoma pagalvėlė - puikiai atpalaiduojanti ir sušildanti bet kuriuo paros metu. Elektrinė antklodė Medisana HP-40e tai unikali antklodė, kuri padės Jums atsipalaiduoti bei sušilti. Ši šildanti antklodė ypatingai tinkama šaltuoju metu- rudens ar žiemos vakarais. Medisana HP-40e šildančia ir atpalaiduojančia antklode galėsite mėgautis...

Rodoma 31 - 45 iš 45 dalykų