Šildančios antklodės ir pledai

Prekiniai ženklai
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
 • Elektrinė šildanti antklodė Tristar BW-4754 tai sintetinės vilnos antklodė skirta dviems asmenims. Malonią šilumą skleidžianti antklodė suteiks nepaprasto komforto bei jaukumo, atpalaiduos Jus po įtemptos darbo dienos. Jūsų patogumui šildanti Tristar BW-4754 anklodė turi net 3 šildymo rėžimus, todėl nesudėtingai galėsite prisitaikyti sau patinkantį...

 • Elektrinė šildanti antklodė Tristar BW-4770 tai termiškai apsaugota antklodė iš multino skirta dviems asmenims. Malonią šilumą skleidžianti antklodė suteiks nepaprasto komforto bei jaukumo, atpalaiduos Jus po įtemptos darbo dienos. Jūsų patogumui šildanti Tristar BW-4770 anklodė turi net 5 šildymo rėžimus, todėl nesudėtingai galėsite prisitaikyti sau...

 • Elektrinė antklodė Medisana HP 605 tai unikali antklodė, kuri padės Jums atsipalaiduoti bei sušilti. Ši šildanti antklodė ypatingai tinkama šaltuoju metu- rudens ar žiemos vakarais. Medisana HP 605 šildančia ir atpalaiduojančia antklode galėsite mėgautis nepergyvendami, kad ją reikia išjungti, kadangi ji turi automatinio išsijungimo funkciją, kuri po 90...

 • Unikalus Lanaform gaminys- elektrinė šildanti antklodė Overblanket- tai minkštos polisterio medžiagos antklodė, kuri sušildys Jus ilgais rudens ar žiemos vakarais. 

  77,00€
 • Beurer HD50 šildanti antklodė pagaminta iš sintetinės vilnos ir orui pralaidžios medžiagos. Ji turi 6 temperatūros nustatymus, BSS technologiją nuo perkaitimo, automatinį išsijungimą po 3 val. ir apšviestą nustatymų ekraną. Beurer HD50 šildančią antklodę galima skalbti skalbimo mašinoje 30° temperatūroje.

  59,00€
 • Beurer HD90 šildanti antklodė pagaminta iš specialaus mikropluošto, kurio dėka oda kvėpuoja. Elektrinė šildanti antklodė yra jungiama į elektros lizdą, o jos temperatūra reguliuojama valdymo pulteliu. Beurer HD90 šildanti antklodė yra apsaugota nuo perkaitimo ir automatiškai išsijungia po 3 valandų.

 • Beurer HD100 šildanti antklodė yra įjungiama į elektros lizdą. Antklodės temperatūra reguliuojama valdymo pulteliu, taip pat ji yra apsaugota nuo perkaitimo BSS technologija ir automatiškai išsijungia po 3 valandų. Beurer HD100 šildanti antklodė pagaminta iš specialaus mikropluošto, leidžiančio odai kvėpuoti.

 • Medisana HDW šildoma antklodė su automatiniu išsijungimu bei apsauga nuo perkaitimo. Jūsų patogumui antklodė turi net 4 temperatūros lygio nustatymus bei automatinį išsijungimą po 180 min. 

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų