Šildančios antklodės ir pledai

Prekiniai ženklai
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
  • Unikalus Lanaform gaminys- elektrinė šildanti antklodė Overblanket- tai minkštos polisterio medžiagos antklodė, kuri sušildys Jus ilgais rudens ar žiemos vakarais. 

  • Beurer HD90 šildanti antklodė pagaminta iš specialaus mikropluošto, kurio dėka oda kvėpuoja. Elektrinė šildanti antklodė yra jungiama į elektros lizdą, o jos temperatūra reguliuojama valdymo pulteliu. Beurer HD90 šildanti antklodė yra apsaugota nuo perkaitimo ir automatiškai išsijungia po 3 valandų.

  • Beurer HD100 šildanti antklodė yra įjungiama į elektros lizdą. Antklodės temperatūra reguliuojama valdymo pulteliu, taip pat ji yra apsaugota nuo perkaitimo BSS technologija ir automatiškai išsijungia po 3 valandų. Beurer HD100 šildanti antklodė pagaminta iš specialaus mikropluošto, leidžiančio odai kvėpuoti.

    100,00€
  • Medisana HDW šildoma antklodė su automatiniu išsijungimu bei apsauga nuo perkaitimo. Jūsų patogumui antklodė turi net 4 temperatūros lygio nustatymus bei automatinį išsijungimą po 180 min. 

    46,97€
  • Medisana HP-40e šildoma pagalvėlė - puikiai atpalaiduojanti ir sušildanti bet kuriuo paros metu. Elektrinė antklodė Medisana HP-40e tai unikali antklodė, kuri padės Jums atsipalaiduoti bei sušilti. Ši šildanti antklodė ypatingai tinkama šaltuoju metu- rudens ar žiemos vakarais. Medisana HP-40e šildančia ir atpalaiduojančia antklode galėsite mėgautis...

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų