Prekių ir pinigų grąžinimo sąlygos ir taisyklės

Prekės pavadinimas

Grąžinimo terminas

 Sąlygos grąžintinai prekei

Perspi-Guard

per 14 dienų

Grąžinama prekė privalo būti originalioje pakuotėje. Priemonės likutis taroje ne mažesnis kaip 50%. Grąžinant būtina pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą.
ActiFresh
per 14 dienųGrąžinama prekė privalo būti originalioje pakuotėje. Priemonės likutis taroje ne mažesnis kaip 50%. Grąžinant būtina pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą.
Snoreezeper 14 dienųGrąžinama prekė privalo būti originalioje pakuotėje. Priemonės likutis taroje ne mažesnis kaip 50%. Grąžinant būtina pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą.

Prekių grąžinimo tvarka ir sąlygos:

  • Prieš grąžinadami prekę / -es įsitikinkite, kad priemonę naudojote pagal rekomendacijas.
  • Dėl prekių grąžinimo prašom kreiptis el. pašto adresu info@medikos.lt Laiške nurodykite, užsakymo numerį arba užsakovo pavardę bei priežastį, kodėl ketinate grąžinti prekę. Gavę Jūsų laišką, susieksime per 24 h. ir nurodysime kaip ir kur grąžinti prekę.
  • Prėkės / -ių grąžinimo išlaidos atitenka pirkėjui.
  • Pinigai už grąžinamą prekę bus pervesti į prekių grąžinimo formoje Jūsų nurodytą banko sąskaitą ne vėliau nei per 14 dienų nuo grąžintos prekės gavimo dienos.
  • Grąžinimo formoje būtina nurodyti įsigijimą patvirtinančio dokumento (sąskaitos, kasos čekio ar užsakymo) numerį. 
  • Pinigai negrąžinami už rinkinius dėžutėse.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės www.medikos.lt personalą telefonu darbo dienomis 09:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

Skype: MedikosBaltic
El. paštu: info@medikos.lt
Telefonu: 865460406
Facebook: http://www.facebook.com/medikosbaltic