EDT Tualetinis vanduo

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 1 - 15 iš 938 dalykų
 • "Adidas Fruity Rhythm" - tai vaisių ir gėlių aromatas, pilnas gyvybinės jėgos. Sandalmedžio natos rodo jausmingumą, o gėlių akcentai prideda drąsos veiksmams. Šis tualetinis vanduo skirtas aktyvioms, energingoms ir jausmingoms moterims, kurios džiaugiasi jaunyste, gyvena aktyvų gyvenimą ir pasitiki savo pojūčiais.

  3,66€
  Tik internetu
 • "Adidas Floral Dream EDT" yra rafinuotas, moteriškas aromatas, pagrįstas turtinga gėlių puokšte, apjuostas vanilės ir sandalmedžio kvapais. Šio puikaus tualetinio vandens aromatas derina klasikinę eleganciją su sportišku gyvenimo būdu.

  Tik internetu
 • Adidas Get Ready for Her kvapas - laukinis, spontaniškas, aistringas. Moterys gali mėgautis spalvingu arbūzų, grenadinų ir apelsinų aromatu, kurį susitiprina egzotinių gėlių tonai. Šis tualetinis vanduo moterims - laukinės Brazilijos įkvėptas aromatas.

  4,55€
  Tik internetu
 • "Adidas Fizzy Energy EDT" tualetinis vanduo sukurtas aktyvioms moterims, laukiančioms pirmųjų pavasario saulės spindulių. Čia persipina turtingos kamelijų, gaivios greipfrutų ir subtilios medienos natos. Šio tualetinio vandens aromatas yra spalvinga ir džiaugsminga teigiamos energijos dozė išskirtinėms moterims, kurios kasdien ieško šiek tiek beprotybės. 

  Tik internetu
 • "Adidas Natural Vitality EDT" tualetinis vanduo moterims - tai stilingas aromatas dievinančioms aktyvų miestietišką gyvenimo būdą ir norinčioms visada jausti gyvenimo pulsą. Čia persipina gaivūs apelsinų, netikėti pomidorų lapų, rytietiški lotuso ir sultingojo arbūzo kvapai, sukurdami nepakartojamą ir magišką aromatą. Šis tualetinis vanduo idealiai tinka...

  3,90€
  Tik internetu
 • C-Thru Lime Magic - vasariškas, daugybę energijos ir šviežumo savyje talpinantis aromatas moterims. Šis puikus tualetinis vanduo skirtas toms, kurios yra modernios ir madingos, aistringos ir spontaniškos.

  5,84€
  Tik internetu
 • C-THRU Lovely Garden – tai kvapnių gėlių ir sultingų vaisių aromatas. Šio tualetinio vandens kvapas apima paprastumą, harmoniją ir autentiškumą. Muskuso ir medienos natos suteikia jausmingumo įspūdį.

  8,14€
  Tik internetu
 • C-Thru Black Beauty - elegantiškas, rafinuotas ir modernus kvapas ypatingoms progoms, paslaptingoms ir reiklioms moterims, žinančioms, ko nori iš gyvenimo ir pasitikinčioms savimi. 

  9,78€
  Tik internetu
 • C-THRU Emerald Shine – tai gėlių ir medienos aromatas, išreiškiantis kiekvienos moters individualumą. Šio tualetinio vandens kvapas - šviežias kvapas su baltojo muskuso ir sandalmedžio natomis, sukurtas autentiškoms, atviroms ir spontaniškoms moterims.

  5,13€
  Tik internetu
 • C-Thru Pure Illusion – stilingas, rafinuotas ir viliojantis aromatas. Kvapas atsiveria elegantiška Taičio gardenijų, jazminų, persikų ir bijūnų puokšte. Šis tualetinis vanduo skirtas šiuolaikinei, gyvybingai ir seksualiai moteriai. Ji per gyvenimą eina stilingai ir elegantiškai, kupina pasitikėjimo savimi ir optimizmo, mėgsta švytėti ir būti žvaigžde.

  6,05€
  Tik internetu
 • Gabriela Sabatini - tai aromatas, skirtas aktyvioms moterims, mėgstančioms priimti sprendimus, nebijančioms iššūkių ir pasiryžusioms kautis dėl savo sėkmės. Garsios Argentinos tenisininkės Gabrielos Sabatini vardo tualetinis vanduo skleidžia gėlių, medienos ir muskuso kvapą.

  9,94€
  Tik internetu
 • Naomi Campbell tualetinio vandens kvapas moterims yra toks pat kaip ir supermodelis Naomi - stulbinantis, viliojantis ir labai moteriškas. Gėlėta aromato kompozicija puikiai tinka kiekvienai progai ir pabrėžia moters žavesį. Tai romantiškas aromatas, pilnas paslapčių ir vilionių, jam tiesiog neįmanoma atsispirti, kaip ir pačiai Naomi Campbell.

  Tik internetu
 • Pret a Porter  - tai šviežias ir pikantiškas aromatas moterims, vertinančioms originalumą ir stilių. Šis puikus aromatas tiks tiek prie džinsų ir sportbačių, tiek ir prie elegantiško klasikinio kostiumėlio! Jis suteiks pasitikėjimo, drąsos ir energijos įveikiant kasdienius iššūkius.

  9,23€
  Tik internetu
 • MARC JACOBS Daisy Eau So Fresh aromatas perkels jus į saulėtą vietą, kur jausitės laimingos ir tobulos. Tai kvapas, išsiskiriantis jaunatviška dvasia ir teigiama energija. Tai šviesus, elegantiškas ir pilnas žavesio aromatas moterims, modernus, bet ne pernelyg rimtas.

  Tik internetu
 • MARC JACOBS Daisy Dream tualetinis vanduo moterims - tai aromatas, įkvėptas gėlių lauko ir beribio mėlyno dangaus, sukuriantis elegancijos ir moteriškumo mišinį. Tai lengvas ir gaivus gėlių ir vaisių aromatas, viliojantis nuostabiais gervuogių, greipfrutų ir jazminų tonais, papildytas svajingais muskuso ir kokosų kvapais.

  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 938 dalykų