EDT Tualetinis vanduo

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 16 - 30 iš 938 dalykų
 • HUGO BOSS Femme L'eau Fraiche aromatas moterims sužavės tą, kuri geidžia lengvo, švelnaus, gaivinančio ir smagiai nuteikiančio aromato, derančio prie jos temperamento ir stiliaus. Pradžioje pasklinda lengvas ir gaivus mandarinų aromatas, kurį vėliau palydi jazminų ir stefanočių natos, o galiausiai viską apgaubia ir sustiprina ambra.

  26,90€
  Tik internetu
 • Gabriela Sabatini Happy Life – tai džiaugsmą ir energiją, optimizmą ir natūralų grožį skleidžiantis aromatas, aukštinantis žavioms moterims būdingą spindesį ir pozityvumą. Šis tualetinis vanduo skirtas ryžtingai, energingai, nepriklausomai ir lydimai sėkmės moteriai, kuri eina per gyvenimą su šypsena, kurios neįmanoma nepastebėti. Iš pradžių kompozicijoje...

  19,92€
  Tik internetu
 • Gabriela Sabatini - tai aromatas, skirtas aktyvioms moterims, mėgstančioms priimti sprendimus, nebijančioms iššūkių ir pasiryžusioms kautis dėl savo sėkmės. Garsios Argentinos tenisininkės Gabrielos Sabatini vardo tualetinis vanduo skleidžia gėlių, medienos ir muskuso kvapą.

  18,75€
  Tik internetu
 • Davidoff Cool Water Woman tualetinio vandens moterims kvapas - tai vandens gaiva dvelkiantis aromatas, primenantis jūros sūrumą ir švelnų vasaros vėją. Pirmiausia išryškėja saldus ir vėsus citrusų, melionų, svarainių, ananasų, lotosų ir lelijų kvapas. Po to švelniai pakvimpa gėlėmis - erškėčiais, jazminais ir pakalnutėmis. Galiausiai juntamas muskuso,...

  Tik internetu
 • Chanson d'Eau EDT tualetinis vanduo - šviežias, švelnus ir saldus aromatas moterims, kuris atgaivins ir suteiks energijos.

  9,72€
  Tik internetu
 • Celine Dion Signature - tai elegantiškas, klasikinis ir tuo pačiu šiuolaikiškas aromatas moterims. Pradžioje atsiveria svaiginantis mimozų žiedų ir guavos bei raudonųjų obuolių natos. Vėliau ima skleistis rafinuota gėlių puokštė – jazminas, rožių esencija ir magnolijos žiedai, kurių kompozicija suteikia aromatui jausmingumo ir prabangos. Galiausiai...

  17,72€
  Tik internetu
 • HUGO BOSS XX EDT Tualetinis vanduo tai intriguojantis gundantis aromatas moteriai. Šis rafinuotas kvapas leis gundyti ir išryškinti savo moteriškumą, suteiks nepaprastą jaunatviškumo jausmą ir sukurs geidulingą įvaizdį. 

  35,48€
  Tik internetu
 • TRUSSARDI My Scent- tai nuostabus gėlių ir prabangos kvapų miksas. Kupinas elegancijos ir rafinuotumo kvapas atskleis kiekvienos moters grožį. Jaukūs kvapai romantiškai nuteiks jausmų ir jaukumo išsiilgusią asmenybę. 

  Tik internetu
 • TRUSSARDI A Way For Her- gėlių ir vanilės aromatas moterims. Kvapas skirtas specialiai šiuolaikinei ir originaliai bei nepriklausomai moteriai. Pats pavadinimas atskleidžia, jog šis kvapas- nuteiks veikti, keliauti ir ieškoti įvairių kelionių ir nuotykių. 

  51,09€
  Tik internetu
 • Bourjois Evasion aromatas skirtas klasikinėms ir elegantiškoms moterims, vertinančioms tradicijas ir kokybę. Tai šiek tiek neįprastas kvapas, kuria susipina vaisių ir gėlių aromatai, pagardinti muskato riešuto ir gvazdikėlių prieskoniais, pasaldinti vanile.

  12,21€
  Tik internetu
 • Bourjois Kobako EDT tualetinio vandens moterims aromatas yra vienas iš pirmųjų šio prekės ženklo aromatų, įkvėptas japonų meno. Rytietiška gėlių ir odos kombinacija puikiai pabrėžia moters eleganciją ir jausmingumą, tinka naudoti ypatingomis progomis.

  Tik internetu
 • Playboy Play it Lovely - tai rytietiškas gėlių aromatas, kuris padės moterims pasijusti žaviomis ir pakylėtomis. Aromatas ypač pabrėžia moters rafinuotą ir šiuolaikišką moteriškumą, kuris sklinda iš vidaus skleisdamas šilumą ir jausmingumą. 

  10,06€
  Tik internetu
 • Beyonce Heat Rush EDT tualetinis vanduo moterims - tai gėlių ir vaisių kompozicija. "Aš sukūriau Heat Rush norėdama perduoti šilumos ir jausmingumo pojūtį kiekvienai moteriai, kuri dėvės juos. Jie moteriški ir seksualūs, gaivūs ir gražūs” pasakė Beyonce. Tai jaunatviškas, gaivus ir spinduliuojantis džiaugsmu aromatas.

  9,19€
  Tik internetu
 • VERSACE Bright Crystal tualetinio vandens moterims aromato pagrindą sudaro saldus gėlių kvapas, taip pat juntamas kvapiųjų mandarinų ir granatų bei subtilus muskuso ir ambros dvelksmas. Jis idealiai tinka stipriai ir pasitikinčiai savimi, tačiau moteriškai, geismingai ir visada žaviai asmenybei. Labiausiai tinkamas naudoti vasarą, tačiau kvepinantis...

  37,72€
  Tik internetu
 • Dolce & Gabbana Light Blue - tai vaisių ir gėlių kvapas, primenantis saulėtas Sicilijos vasaros dienas ir žvaigždėtas naktis, kurios ilgai išlieka atmintyje. Pradžioje pasklinda gaivus ir skanus obuolių „Granny Smith”, Sicilijoje augančių kedrų ir katilėlių kvapas. Po to apgaubia moteriškas jazminų, baltažiedžių rožių ir bambukų aromatas, kurį palydi...

  Tik internetu
Rodoma 16 - 30 iš 938 dalykų