EDP Parfumuotas vanduo

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 1 - 15 iš 261 dalykų
 • Bi-es Ok for Everyone - tai universalus parfumuotas vanduo, skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Naujas, linksmas aromatas, idealus jauniems žmonėms, kurie nebijo iššūkių ir kelyje pasitaikančių sienų. Jie jaučiasi laisvi ir neribojami.

  8,25€
  Tik internetu
 • Lady Gaga Eau de Gaga 001 parfumuotas vanduo - tai universalus kvapas, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Aromatas skirtas tiems, kurie vertina originalumą. Paslapties kupinas aromatas, kuriame drąsiai sujungti skirtingi elementai, siekiant sukurti gundantį ir viliojantį kvapą. Kompozicija susideda iš kvapiųjų našlaičių, prabangių medienos-gėlių,...

  8,17€
  Tik internetu
 • Amouage Library Collection Opus IV- naujas, prabanga dvelkiantis aromatas jai ir jam. Itin kokybiški ir elegantiški kvapai sukurti specialiai, kad aplinkinių dėmesys būtų skirtas tik Jums. Romantiški ir šilti kvapai, kurpini kūrybiškumo ir šiltų minčių. 

  205,90€
  Tik internetu
 • Montale Paris Attar- ypatingas Paryžiaus dvasia alsuojantis aromatas jai ir jam. Rytietiškų prieskonių ir gėlių aromatai leis žavėti vienas kitą gundančiomis akimirkomis. Montale Paris Attar- egzotiškas kvapas įkvėpsiantis pranagos ir elegancijos. 

  67,08€
  Tik internetu
 • Montale Paris Blue Amber- universalus ir išskirtinis aromatas sukurtas specialiai vyrams ir moterims. Prabangiai atrodanti pakuotė sukuria savotišką eleganciją. Pagrindinės kvepalų natos- vanilė ir pačiulis sukuria nepaprastai jaukų ir švelnų aromatą. 

  57,30€
  Tik internetu
 • Montale Paris Crystal Aoud - malonus saldumas vyrams ir moterims. Gaivus žaliųjų obuolių ir saldus medaus kvapas sukurs nepakartojamą atmosferą. 

  43,56€
  Tik internetu
 • Montale Paris Fruits of the Musk- saldus muskuso ir gėlių derinys vyrams ir moterims. Mandarinas suteikia kvapui lašelį gaivos. Uogų ir gėlių kvapas sukurs nuostabią vasaros atmosferą. 

  43,56€
  Tik internetu
 • Montale Paris Ginger Musk- originalaus ir išskirtinio aromato tualetinis vanduo vyrams ir moterims. Šiek tiek aštrumo suteikiantis imbieras suteikia kvapui unikalumo. Raudonos uogos ir muskusas suteikia aromatui malonaus ir lengvo saldumo. 

  43,56€
  Tik internetu
 • Montale Paris Golden Aoud- prabanga ir elegancija dvelkiantis aromatas moterims ir vyrams. Nuostabūs ir ryškūs rytietiški ir gėlių kvapai tikriems rytietiškos kultūros mėgėjams. 

  52,14€
  Tik internetu
 • Montale Paris Chypré - Fruité- originalus ir malonus vyšnių ir vaisių aromatas moterims ir vyrams. Dinamiškas ir besikeičiantis kvapas nuteiks žaismingai ir nuotaikingai. Jazminas ir muskusas šiek tiek prigesina saldžius vaisių kvapus, todėl leis mėgautis vis kintančia aromato nata. 

  43,56€
  Tik internetu
 • LANCOME L´Autre Oud- prabangus ir paslaptingas rytietiškas aromatas jai ir jam. Švelnios ir tuo pačiu stiprios suteiks nuostabias akimirkas ir sukurs nepamirštamą pasimatymą. Mėgaukitės vienodu gaiviu ir jausmingu aromatu kartu. 

  62,78€
  Tik internetu
 • Giorgio Armani Prive Ambre Eccentrico parfumuotas vanduo - šiltas, pulsuojantis rytietiškais prieskoniais, medienos ir gintaro akordais universalus aromatas, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Charizmatiškas, prabangus ir išskirtinis, nišinis aromatas skirtas ekscentriškam žmogui, nes ekscentriškumas - tai būvimas kitokiu nei įprasta! Galingas ir...

  186,51€
  Tik internetu
 • Giorgio Armani Armani Prive Bois d´Encens  - universalus, daugybę apdovanojimų gavęs parfumuotas vanduo, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Šis išskirtinis, nišinis aromatas dvelkia rytietiškų prieskoniu ir medienos deriniu, pilnas paslaptingumo, galingas ir jausmingas! Vos keli pagrininiai komponentai - labdanum gėlė, prieskoniai, kedras ir vetiverijos...

  242,75€
  Tik internetu
 • Giorgio Armani Armani Prive Eau de Jade - universalus parfumuotas vanduo, skirtas kvepintis ir vyrams, ir moterims. Šis nišinis aromatas - tai tobula citrusų, gėlių ir prieskonių harmonija. Aromatas yra pelnęs net tris apdovanojimus ir apibūdinamas kaip citrusinis švelnumo šedevras, primenantis rytmečius prie Viduržemio jūros.

  197,99€
  Tik internetu
 • Giorgio Armani Armani Prive Oud Royal - universalus parfumuotas vanduo, skirtas kvepintis ir vyrams, ir moterims. Šio rytietiško aromato pagrindas - gilus, šiltas ir pikantiškas agaro medžio eliksyras, kuris yra branginamas labiau nei auksas Artimuosiuose Rytuose. Agaras yra praturtintas aštriomis šafrano natomis, gintaru, rože, sandalmedžiu ir...

  248,55€
  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 261 dalykų