Šildančios pagalvėlės

Prekiniai ženklai
Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų
 • Beurer HK Comfort šildanti pagalvėlė yra pagaminta iš švelnaus mikropluošto. Ji išsijungia pati per 90 minučių ir yra apsaugota nuo perkaitimo.

 • Beurer HK25 šildanti pagalvėlė turi Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą. Jos medvilninis pagalvės apvalkalas gali būti plaunamas. Elektroninė reguliuojama šildanti pagalvėlė turi tris skirtingus temperatūrų nustatymus ir yra absoliučiai apsaugota nuo perkaitimo.

 • Beurer HK35 šildanti pagalvėlė yra greitai įšylanti.Turi Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą, medvilninis pagalvės apvalkalas gali būti plaunamas ir yra absoliučiai apsaugota nuo perkaitimo. Beurer HK35 šildanti pagalvėlė taip pat turi apšviečiamą nustatymų ekraną ir tris skirtingus temperatūrų nustatymus.

 • Beurer HK45 Cosy šildanti pagalvėlė yra itin minkšta ir švelni odai. Ji pagaminta iš specialaus mikropluošto, leidžiančio odai laisvai kvėpuoti ir tuo pačiu pajusti neeilinį komfortą. Beurer HK45 Cosy šildanti pagalvėlė turi tris skirtingus temperatūrų nustatymus ir yra absoliučiai apsaugota nuo perkaitimo. Taip pat ji yra greitai įšylanti. Aukštos...

 • Beurer HK48 Sofa šildanti pagalvėlė tai minkšta ir odai kvėpuoti leidžianti pagalvėlė, kuri įšyla labai greitai ir pati išsijungia po 90 minučių. Taip pat ji turi puikią apsaugą nuo perkaitimo ir Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą.

 • Beurer HK49 šildanti pagalvėlė yra pagaminta iš mikro pluošto sintetinės vilnos, kuri yra itin švelni, maloni odai ir pralaidi orui. Ji greitai įkaista ir automatiškai išsijungia po 90 min. Beurer HK49 šildanti pagalvėlė turi 3 skirtingus temperatūros nustatymus, apšviestą nustatymų ekraną, nuimamą jungiklį ir Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą....

 • Beurer HK54 šildanti pagalvėlė sukurta specialiai kaklui ir pečiams. Labai greitai įšylantis šildytuvas yra pagamintas iš odai draugiškos, švelnios ir minkštos medžiagos, taip pat prisitaiko prie įvairių matmenų. Beurer HK54 šildanti pagalvėlė puikiai tinka malšinant raumenų skausmus.

  55,00€
 • Beurer HK55 Easy Fix šildanti pagalvėlė yra ergonomiškos formos skirta pilvo sričiai. Pagalvėlės medžiaga pagaminta iš odai laisvai kvėpuoti leidžiančio veliūro. Taip pat ji yra prijungiama prie elektros lizdo.

 • Beurer HK58 šildanti pagalvėlė turi šešis skirtingus temperatūrų nustatymus ir yra absoliučiai apsaugota nuo perkaitimo. Pagalvėlė yra minkšta ir švelni, skirta nugarai ir kaklui. Ji pagaminta iš medžiagos, kuri leidžia odai laisvai kvėpuoti. Beurer HK58 šildanti pagalvėlė greitai įšyla ir jos medvilninis apvalkalas gali būti skalbiamas. Nugaros ir kaklo...

 • Beurer HK63 šildanti pagalvėlė turi tris skirtingus temperatūrų nustatymus ir yra absoliučiai apsaugota nuo perkaitimo. Medvilninis pagalvėlės apvalkalas gali būti plaunamas ir ji įšyla labai greitai. Beurer HK63 šildanti pagalvėlė turi Oeko-Tex tekstilės standartų sertifikatą ir pasižymi magnetinio šildymo technologija.

 • Beurer HK72 šildanti pagalvėlė lengvai užsideda ant pilvo, nugaros ir sąnarių taip pat suvyniojus galima naudoti ir kaklui. Jos apvalkalas yra pagamintas iš sintetinės vilnos, todėl malonus odai ir pralaidus orui. Beurer HK72 šildanti pagalvėlė veikia nuo pakraunamų elementų (4 val.), greitai įkaista, turi 4 temperatūros nustatymus, automatinį išjungimą...

 • Beurer HK115 šildanti pagalvėlė prisitaiko prie kūno formos ir leidžia odai kvėpuoti. Ji apsaugota nuo perkaitimo ir automatiškai išsijungia po 90 minučių. Pagaminta iš specialaus mikropluošto. Beurer HK115 šildančios pagalvėlės temperatūra yra reguliuojama išmaniu pulteliu su LED ir turi šešis skirtingus temperatūrų nustatymus.

 • Beurer HK125 XXL šildanti pagalvėlė yra didesnė nei kitos šio modelio pagalvėlės. Ji pagaminta iš itin švelnios ir odai pralaidžios sintetinės vilnos. Beurer HK125 XXL šildančios pagalvėlės greitai įkaistančio apvalkalo temperatūra reguliuojama išmaniu pulteliu su LED ir turi šešis skirtingus temperatūrų nustatymus. Galimas tikslus temperatūros reguliavimas.

 • Medisana HP 605- tai nauja šildoma pagalvėlė su turbo (100 W) šildymo funkcija. Jūsų patogumui pagalvėlė turi automatinį išsijungimą po 90 minučių, todėl galėsite ramiai mėgautis procedūra.  Pagalvėlė pagaminta iš pralaidžios, "kvėpuojančios" medžiagos. 

  21,98€
  Tik internetu
Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų