EDC Odekolonas

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 1 - 15 iš 46 dalykų
 • HUGO BOSS Baldessarini- odekolonas išskirtiniam vyrui. Šiltas ir elegantiškas aromatas suteiks žavesio ir išskirtinumo. Kvapas sukurtas specialiai subrendusiam ir save atradusiam vyrui. 

 • Wars CLASSIC odekolonas vyrams - tai gaivus, subtilus ir unikalus aromatas. Kedro ir sandalmedžio kompozicija suteikia tvirtą šviežumo ir atsipalaidavimo jausmą.

  Tik internetu
 • Wars FRESH odekolonas vyrams - tai šiuolaikiškas ir šviežias kvapas, puikiai energizuojantis ir pažadinantis jausmus. Pradžioje padvelkia citrusais, kuriuos vėliau palydi švelnus lelijos ir jazmino aromatas, pagardintas muskatu. 

  Tik internetu
 • Brutal Grand EDC odekolonas vyrams atspindi šiuolaikinio vyro kvapą. Tai subtilus, jausmingas aromatas. Rytietiški ir vaisių akordai, pagardinti vanile ir muskusu įtakoja jausmus.

  Tik internetu
 • Wars SPORT EDC odekolonas vyrams - energizuojantis ir gaivinantis kvapas, suteikiantis tvirtą šviežumo ir atsipalaidavimo jausmą.

  6,93€
  Tik internetu
 • Brutal Classic odekolonas vyrams - patvarus, originalus kvapas, skirtas subrendusiam vyrui. Maloniai gaivina, palieka ant odos subtilų žolelių kvapą.

  Tik internetu
 • Aspen EDC odekolonas vyrams - tai elegantiškas, vyriškas ir seksualus kvapas, skirtas subrendusiems vyrams, vertinantiems klasiką.

  Tik internetu
 • Abercrombie Fitch Fierce yra medienos aromatas vyrams, sukurtas 2002m. Aromato kūrėjai - Christophe Laudamiel ir Bruno Jovanovic. Šis kvapas yra labai tradicinio turinio. Gaivus, sportiškas ir absoliučiai universalus FIERCE turi tendenciją tapti "antra oda".

  73,14€
  Tik internetu
 • Christian Dior Homme 2013 EDC odekolonas vyrams - modernus, natūralus, paprastas ir tuo pačiu rafinuotas aromatas. Jis suteikia tyrumo ir švaros pojūtį, kuris apgaubia tarsi ką tik išėjus iš dušo. Aromato kompoziciją sudaro Kalabrijos bergamotės, Italijos greipfrutų žiedai ir jausmingasis muskusas.

  Tik internetu
 • Christian Dior Fahrenheit Cologne odekolonas vyrams - tai citrusų ir prieskonių aromatas, kaitinantis jausmus savo pikantiškumu ir gaivumu. Fahrenheit dvasią perteikia kvapioji prancūziška našlaitė, o pikantiško gaivumo suteikia sultingas Sicilijos mandarinas, Kalabrijos bergamotė ir kvapnieji muskato riešutai. Subtilumo ir vyriškumo aromatui suteikia...

  57,67€
  Tik internetu
 • DKNY Men Summer 2016 odekolonas vyrams - riboto leidimo, specialiai vasarai sukurtas gaivus, šiuolaikiškas ir geismą žadinantis aromatas vyrams, įkvėptas viso to, ką gali pasiūlyti Niujorkas. Kompozicija atsiveria gaiviais bergamočių, ananasų, citrinų ir vandens akordais, kuriuos vėliau papildo svaiginantis žibuoklių lapų aromatas, paskanintas kedrų,...

  28,07€
  Tik internetu
 • DKNY Summer 2013 by Keith Haring odekolonas vyrams - tai riboto leidimo, specialiai vasarai sukurtas aromatinis - prieskonių aromatas. Kompozicijoje susipina baltųjų pipirų, kvapiųjų mandarinų, greipfrutų, snapučių ir gaivumos suteikiančių jūros natų akordai.

  36,61€
  Tik internetu
 • DKNY Men Summer 2014 odekolonas vyrams - tai specialiai 2014 metų vasarai išleistas aromatas, įkvėptas vasaros ir romantiškų pasimatymų Niujorke. Kompozicija atsiveria žaliųjų citrinų ir kalendrų duetu, praturtintu subtiliais bambuko tonais. Vėliau pakvimpa snapučiais ir levandomis, kuriuos galiausiai paskanina odos, smilkalų, kašmyro medienos ir pačiulių...

  40,62€
  Tik internetu
 • Chanel Allure Sport Cologne odekolonas vyrams yra klasikinio aromato odekolonas gundančiam vyrui. Klasikinis, gaiva trykštantis aromatas su šiltais ir charakteringais prieskoniais nepalieka abejingų. 

  105,57€
  Tik internetu
 • JEAN PAUL GAULTIER Le Male Summer 2014 EDC odekolonas vyrams yra ypatingai gaivus aromatas. Jame sklinda mėtų, žalumos bei vanilės skambėsiai, kurie sudaro tobulas natas, kurios tobulai suskamba šiame aromate.

  35,35€
  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 46 dalykų