Plaukų tiesinimo žnyplės

Rodoma 1 - 15 iš 41 dalykų
 • Cera Mini Volume Iron tiesintuvas gofruotuvas plaukų apimčiai padeda plaukams suteikti stulbinančią apimtį ir atkelti plaukų šaknis nuo galvos odos.

  15,30€
 • Cera Bullet tiesinimo žnyplės plaukams padeda plaukų šaknis atkelti nuo galvos odos. Prietaisas yra su jonais, automatiškai išsijungia ir su keramikinėmis plokštelėmis. Cera Bullet tiesinimo žnyplės leidžia pasirinkti ar plaukus tiesinti ar juos garbanoti.

 • HH Simonsen Infinity Styler plaukų tiesintuvas įšyla vos per 5 sekundes ir išsijungia automatiškai. Tiesintuvas turi skaitmeninį temperatūros nustatymą, kuris leis Jums lengvai pasirinkti norimą temperatūrą nuo 80°C iki 210°C. Taip pat HH Simonsen Infinity Styler plaukų tiesintuvas yra su titanu padengtomis plokštelėmis su aliejais ir turmalinu, todėl jos...

 • HH Simonsen True Divinity plaukų tiesintuvas įšyla vos per 5 sekundes ir išsijungia automatiškai. Tiesintuvas turi skaitmeninį temperatūros nustatymą, kuris leis Jums lengvai pasirinkti norimą temperatūrą nuo 120°C iki 210°C. Taip pat HH Simonsen True Divinity plaukų tiesintuvas yra su titanu padengtomis plokštelėmis su aliejais ir turmalinu, todėl jos...

 • Remington Define & Style S2880 plaukų tiesintuvas su keramikine danga greitai įkaista (per 60 sek.) bei turi patogų LED indikatorių. Taip pat tiesintuvas turi įjungimo bei išjungimo mygtukus ir komplektuojamas su karščiui atspariu krepšeliu, todėl bus patogus pasiimti su savimi į keliones.

  26,80€
  Tik internetu
 • Remington S6500 plaukų tiesintuvas įkaista vos per 15 sek. bei turi skaitmeniniu būdu valdomą karščio intensyvumą (nuo 150° iki 230°). Taip pat tiesintuvas turi LCD užraktą ir automatiškai išsijungia po 60 min.

  32,32€
  Tik internetu
 • Remington Ceramic Straight S3500 tiesintuvas yra su padengtomis antistatinėmis keramikinėmis plokštėmis ir labai greitu įkaitimu (15 sek.). Dėl plokščių padengimo tiesintuvas geriau apsaugo plaukus bei suteikia jiems blizgesio ir lygumo. Taip pat Remington Ceramic Straight S3500 tiesintuvas yra su reguliuojama temperatūra bei automatiniu išsijungimu (60...

  30,28€
  Tik internetu
 • Remington Pearl S9500 tiesintuvas yra su keramikinėmis plokštėmis ir temperatūros reguliavimu. Taip pat tiesintuvas labai greitai įkaista (vos per 10 sek.) bei turi patogų valdymui LCD ekraną. Remington Pearl  S9500 tiesintuvas automatiškai išsijungia po 60 min. ir turi ilgą 3 m. laidą.

  36,65€
  Tik internetu
 • Remington Ceramic Slim S1510 tiesintuvas yra su padengtomis antistatinėmis keramikinėmis plokštėmis ir greitu įkaitimu (30 sek.). Dėl plokščių padengimo tiesintuvas geriau apsaugo plaukus bei suteikia jiems blizgesio ir lygumo. Taip pat Remington Ceramic Slim S1510 tiesintuvas yra su LED indikatoriumi.

  22,74€
  Tik internetu
 • Remington Shine Therapy S8500 tiesintuvas turi skaitmeninį temperatūros ekraną, greitai įkaista (per 15 sek.) bei 9 temperatūros nustatymus. Tiesintuvo keramika dengtos plokštės yra infuzuotos natūraliu marokiečių argano aliejumi ir vitaminu E, todėl kai plokštės šildomos, jos tolygiai skleidžia blizgesį suleidžiant mikro kondicionierius per plokštelės į...

  35,26€
  Tik internetu
 • Remington Keratin Therapy S8590 tiesintuvas yra elegantiško dizaino su keraminėmis plokštėmis, kurios prisotintos keratinu, bei su šilumos apsaugos jutikliu, kuris aptinka drėgmės lygį ir optimizuoja temperatūrą. Tiesintuvas įkaista per 15 sek., turi skaitmeninį ekraną bei automatiškai išsijungia po 60 min.

  52,35€
  Tik internetu
 • Remington Silk S9600 tiesintuvas yra su keramine danga, kuri pripildyta šilko proteinais bei su atminties funkcija – prietaisas atsimena paskutinį temperatūros nustatymą kurį naudojote. Tiesintuvas įkaista per 10 sek., jo skaitmeninis temperatūros ekranas parodo geriausią temperatūrą jūsų plaukams bei automatiškai išsijungia po 60 min.

  46,45€
  Tik internetu
 • Remington S6505 tiesintuvas yra lenkto dizaino, greito įkaitimo (15 sek.) bei automatiškai išsijungia po 60 min. Taip pat tiesintuvas turi skaitmeninį ekraną ir pasukamą laidą.

  41,33€
  Tik internetu
 • Remington S5505 tiesintuvas yra su skaitmeniniu ekranu, keramikos danga ir greito įkaitimo (15 sek.). Taip pat tiesintuvas turi plaukiojančias plokšteles, pasukamą laidą bei automatiškai išsijungia (po 60 min.).  

  40,23€
  Tik internetu
 • Remington Pro-Ion S7710 tiesintuvas yra su triguba jonų technologija, greitu įkaitimu (15 sek.), skaitmeniniu ekranu ir 9 temperatūros nustatymais. Taip pat tiesintuvas turi atminties funkciją (atsimena paskutinę naudotą temperatūrą), pasukamą laidą bei keramikos-turmalino padengimą, kuris užtikrina laisvą slydimą modeliavimo metu.  

  41,93€
  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 41 dalykų