Atsiskaitymo už prekes būdai ir sąlygos

Elektroninėje parduotuvėje www.medikos.lt atsiskaityti už prekes galite trimis būdais: per elektroninės bankininkystės sistemą, grynaisiais pinigais prekės pristatymo metu arba pavedimu per banką (pašto skyrių).

1. Elektroninės bankininkystės sistema

Rekomenduojame rinktis šį apmokėjimo būdą, nes iškart patvirtinamas Jūsų užsakymas ir prekės Jus pasieks greičiau. Šį apmokėjimo būdą galite rinktis, jei naudojatės kurio nors iš čia išvardintų bankų paslaugomis:

Jei pasirinkote už prekes sumokėti per elektroninės bankininkystės sistemą, Jūs būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko puslapį, kuriame bus automatiškai suformuota sąskaita. Iš karto po apmokėjimo el. paštu gausite užsakymo ir apmokėjimo patvirtinimą (negavus patvirtinimo į savo nurodytą el. pašto dėžutę, pasitikrinkite šlamštadėžę (spam) direktoriją.

2. Grynais pinigais (paslaugos kaina 1.5 eur.)

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, už prekę galėsite sumokėti, kai kurjeris pristatys siuntinį. Siekiame tausoti gamta, todėl išrašytą sąskaitą gausite į užsakyme nurodytą el. pašto dėžutę. Šis atsiskaitymo būdas negalioja siunčiant prekes į užsienį ar naudojant pristatymą Lietuvos Paštu.

DĖMESIO! Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, maloniai prašome atvykus kurjeriui turėti lygią, užsakyme ir sąskaitoje, nurodytą pinigų sumą. Kurjeris grąžos neduoda.

3. Pavedimu per banką ar pašto skyrių 

Pinigus už užsakytas prekes galite tiesiogiai pervesti į įmonės MB "Medikos" sąskaitą. Apmokėjimui reikiamą informaciją ir rekvizitus rasite į el. paštą atsiųstoje sąskaitoje faktūroje.

Informacija reikalinga darant pavedimą:

UAB „Baltmetics“

Įmonės kodas: 302464721
Bankas: AB bankas „SEB bankas“ 70440
Swift kodas: CBVILT2X
A. s. LT48 7044 0600 0729 7417

J. Galvydžio g. 3, Vilnius 08236 (206 k. II aukštas. Šiaurės miestelio technologijų parkas)

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės www.medikos.lt personalą telefonu darbo dienomis 09:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

Skype: MedikosBaltic
El. paštu: info@medikos.lt
Telefonu: 865460406
Facebook: http://www.facebook.com/medikosbaltic