Veidrodžiai

Prekiniai ženklai
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
  • Beurer BS49 veidrodį sudaro 2 veidrodėliai - standartinis ir 5 kartus didinantis. Taip pat jame integruotas dienos šviesos apšvietimas. Beurer BS49 veidrodis yra su aukštos kokybės chromuota apdaila. Veidrodžio skersmuo yra 11 cm.

  • Beurer BS59 veidrodis yra tvirtinamas prie sienos. Veidrodį sudaro 2 veidrodėliai - standartinis ir 5 kartus didinantis, taip pat jis pasukamas ir turi LED apšvietimą. Beurer BS59 veidrodis yra su chromuotu paviršiumi. Veidrodžio skersmuo yra 11 cm.

  • Beurer BS69 veidrodį sudaro 2 veidrodėliai - standartinis ir 5 kartus didinantis. Taip pat jame integruotas dienos šviesos apšvietimas. Beurer BS69 veidrodis yra su aukštos kokybės chromuota apdaila. Veidrodžio skersmuo yra 17 cm.

  • Beurer BS89 veidrodis yra tvirtinamas prie sienos, turi 3 apšvietimo lygius ir automatinį išsijungimą (po 10 min.). Veidrodį sudaro 5 kartus didinantis veidrodėlis. Taip pat jame integruotas dienos šviesos apšvietimas. Beurer BS89 veidrodis yra su aukštos kokybės chromuota apdaila. Veidrodžio skersmuo yra 16x16 cm.  

  • Beurer BS99 veidrodis yra 5 kartus didinantis su integruotu dienos šviesos apšvietimu ir su aukštos kokybės chromuota apdaila. Veidrodžio skersmuo yra 16x16 cm.  

  • Medisana CM 840 veidrodis sukurtas specialiai tam, kad galėtumėte atlikti grožio procedūras namuose dar tiksliau nei iki šiol. Veidrodį apšviečia net 18 LED lempučių, vaizdas padidinamas iki 5 kartų. Kitoje veidrodžio pusėje- rasite įprastinį veidrodį. 

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų