Prausikliai ir valikliai

Prekiniai ženklai
Kilmės šalis
Prekės tipas
Odos tipas

Prausikliai ir valikliai

Akių makiažo valymui rekomenduojama naudoti specialius prausiklius ir valiklius. Šioje prausiklių ir valiklių kategorijoje rasite nemažą pasirinkimą pienelių, valomųjų putų, žele, losjonų  ir makiažo valiklių pasirinkimą.  Pieneliai, losjonai ir makiažo valikliai puikiai tinkami akių makiažo valymui, nes jie idealiai nuvalo makiažą ir odos nešvarumus.  Valikliai švelniai valo odą ir išlaiko odos drėgmės balansą.  Valomoji želė ne tik puikiai pašalina odos nešvarumus ir makiažą nepažeisdami odos apsauginio sluoksnio, bet ir suteikia odai stangrumo bei padeda mažinti raukšlių gylį. Prausikliai akims sekantis žingsnis po makiažo valymo valikliu. Valomosios makiažo putos puikiai pašalina nešvarumus ir makiažo likučius nuo veido odos suteikdamos odai aplink akis gaivumo ir spindesio. Dauguma priemonių idealiai tinkamos jautrioms akims ir odai. Akių odos prausimui ir valymui siūlome išbandyti Algologie, Ecrinal, Germaine de Capuccini, Kleraderm prausiklius ir valiklius.

Perkamiausi kategorijos produktai

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
 • Germaine de Capuccini Options linijos akių makiažo valiklis puikiai nuvalo makiažą akių ir lūpų srityje. Ši priemonė puikiai tinka jautrioms akims ar nešiojantiems kontaktinius lęšius. Valant makiažą šia priemone oda atgaivinama, šviesinama paakių oda. 

 • Clarins Instant Eye Make Up Remover dvifazis akių makiažo valiklis yra skirtas visiems odos tipams. Valiklis nuvalo net atsparų vandeniui akių makiažą. Taip pat Clarins Instant Eye Make Up Remover dvifazis akių makiažo valiklis švelnina bei ramina paakių odą ir pasižymi stimuliuojančiomis, bei blakstienų augimą skatinančiomis savybėmis.

  26,60€
  Tik internetu
 • Clarins Gentle Eye Make-up Remover švelnus akių makiažo valiklis yra skirtas visiems odos tipams. Valiklis nuvalo akių makiažą bei ramina paakių odą ir pasižymi stimuliuojančiomis, bei blakstienų augimą skatinančiomis savybėmis.  

  25,75€
  Tik internetu
 • Helena Rubinstein All Mascaras Makeup Remover akių makiažo valiklis yra skirtas visų tipų odai net ir jautriai. Valiklis švelniai valo net ir vandeniui atsparų makiažą.

  39,95€
 • Juvena Pure Cleansing Eye Make-Up Remover akių makiažo valiklis yra skirtas visiems odos tipams. Valiklis padeda nuvalyti net vandeniui atsparų makiažą.

  17,35€
  Tik internetu
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų