EDC Odekolonas

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
 • L´Artisan Parfumeur Mon Numero 9- nepaprastai gaivus ir aromatingas odekolonas tinkantis tiek moterims, tiek vyrams. Tai iš itin aukštos kokybės žaliavų išgaunamas aromatas, kurio nuostabus kvapas sukurs nepakartojamą harmoniją ir natūralumą. 

  Tik internetu
 • Bvlgari Eau Parfumee Au The Vert odekolonas moterims/vyrams - tai šviežias ir prabangus aromatas, atiduodantis pagarbą japoniškai žaliąjai arbatai. Tai šviesus ir išskirtinis kvapas, rafinuota elegancija, kuri pažadina ir atgaivina jausmus. Gausioje kvapų kompozicijoje susipina kalendros, apelsinų žiedų, citrusų ir kardamono natos, paskanintos jazminais,...

  18,08€
  Tik internetu
 • Bvlgari Eau Parfumee Au The Bleu odekolonas moterims/vyrams - tai kvapas, atgaivinantis kaip grynas kalnų oras, įkvepiantis kaip begalinis žydras giedras dangus. Tai kvietimas vidinei ramybei ir savimonei, kūno ir proto atgaivai. Pagrindinis kompozicijos aromatas - tai brangi mėlyna oolong arbata, auganti Kinijoje, Fujiano provincijos kalnuose....

  50,99€
  Tik internetu
 • Acqua Di Parma Colonia Assoluta EDC universalus odekolonas tai aromatas skirtas  moterims ir vyrams, įkvėptas Italijos saulės, Viduržemio jūros mėlio, gaivių citrusų.

  Tik internetu
 • Acqua Di Parma Colonia EDC universalus odekolonas tai aromatas skirtas moterims ir vyrams, kuris yra įkvėptas Italijos saulės, Viduržemio jūros mėlio, gaivių citrusų. 

  Tik internetu
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų