Balzamai

Balzamai

Kūno balzamai skirti sausai kūno odos priežiūrai.  Balzamų sudėtyje esantys natūralūs komponentai užtikrina ilgalaikį kūno odos maitinimą bei drėkinimą net ir pačiai sausiausiai odai. Drėkindami odą balzamai padeda atstatyti odos drėgmės balansą bei pagerina odos tonusą. Balzamai suteikia odai minkštumo ir elastingumo bei nepakartojamą komforto pojūtį. Lengva balzamų konsistensija yra maloni ir itin lengvai įsigeria į odą. Šioje kategorijoje rasite ir balzamus, pagamintus pagal tradicinę, laiko patikrintą receptūrą, kurių sudėtyje yra net 25 augaliniai ekstraktai. Šie balzamai užtikrina greitą šildantį poveikį masažuojant odą ir tinkami net pačiai jautriausiai odai.  Siūlome išbandyti Algologie, La Mav ar Herbamedicus balzamus kūno odos priežiūrai.

Perkamiausi kategorijos produktai

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
  • Maitinamasis La Mav kūno losjonas savo sudėtyje turintis simondsijų aliejų, sviestmedžio sviestą, saldžiuosius migdolus, makadamijų aliejų bei alavijų lapų sultis užtikrina ilgalaikį kūno odos maitinimą bei drėkinimą. Drėkindama odą losjonas padeda atstatyti odos drėgmės barjerą bei pagerina odos tonusą. 

  • Šis balzamas pagamintas pagal tradicinę, laiko patikrintą receptūrą. Jo sudėtyje yra net 25 augaliniai ekstraktai. Subalansuota sudėtis užtikrina plataus spektro ir greitą šildantį bei rezorbcinį poveikį, masažuojant odą. Tinka net jautrios odos masažui! Dienos metu naudojamas prieš fizinę veiklą, vakare galima naudoti kaip atpalaiduojamą priemonę....

  • Dancoly SPA ROSE BODY LOTION kūno losjonas su rožių aliejumi yra skirtas intensyviam odos drėkinimui, maitinimui bei suteikia odos švelnumą.

  • Algologie drenuojantis kūno dušo ir vonios aliejus- tai micelinis aliejus, kuris kontaktuodamas su vandeniu tampa pieniška emulsija. Jis apjungia Algo 4 ir eterinius aliejus tam, kad drenuotų odą ir padėtų pašalinti iš jos toksinus. Sudėyje esantys rudieji dumbliai stimuliuoja ir atnaujina jūsų odą. Aromaterapinis kvapas, kuris leidžia pajausti ypatingą...

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų