Kaklo ir sprando masažuokliai

Prekiniai ženklai
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
 • Medisana NM 870 vibracinio masažo kaklo ir pečių masažuoklis puikiai tinkantis transportuoti ir praversiantis ilgose ir varginančiose kelionėse. Vienu mygtuko paspaudimu valdomas masažuoklis veikia baterijų pagalba, todėl Jums nereikės ieškoti elektros lizdo norint mėgautis kaklo ir pečių masažu. 

 • Homedics HMNMS-250-EU kaklo ir pečių masažuoklis yra kaklo ir pečių atkartojamos formos bei valdomas patogiu skydeliu. Taip pat masažuoklis turi du masažo pasirinkimus - Shiatsu masažas (Shiatsu) arba Shiatsu masažas su šildymu (maloni šiluma mažina pavargusių raumenų įtampą).

  83,00€
 • Medisana MC 840 Shiatsu kojų ir nugaros masažuoklis. Lengvai valdomas kojų, kaklo ir nugaros masažuoklis su papildoma raudonos šviesos šildymo funkcija. Masažuoklis dirželio pagalba gali būti tvirtinamas prie kėdės. 

  45,00€
 • Medisana NM 860 Shiatsu Kaklo ir pečių masažuoklis nuramina nugaros, sprando, galvos, pečių juostos, pilvo ir sąnarių skausmus. Taip pat efektyviai šalina kvėpavimo sutrikimus, palengvina menstruacinius simptomus. Shiatsu masažas stabilizuoja emocinę būseną, padeda susikoncentruoti ir susikaupti, kelia pasitikėjimą savimi, taip naikindamas nerimą, panikos...

 • Medisana NM 880 Shiatsu masažuoklis šiuolaikinis gaminys, atliekantis tikrą Shiatsu stiliaus, įvairių kūno dalių masažą. Medisana NM 880 Shiatsu masažuoklyje yra 4 besisukančios masažuojančios galvutės, kurios atlieka Shiatsu masažą. Masažuoklyje yra papildoma šildymo funkcija, kuri įdiegta masažuojančiose galvutėse. Išskirtinis intensyvaus Shiatsu masažo...

  66,40€
  83,00€
  Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų