Pristatymo būdai ir terminai

Pristatymas Lietuvoje su kurjeriu

Prekės bus pristatytos tiesiai į Jūsų namus ar biurą, tiesiai Jums į rankas. Kurjeris prieš pristatydamas siuntinį, susisieks su Jumis ir suderins pristatymo laiką (prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 val). 

DĖMESIO!!! Esant neišvengiamai būtinybei galite pakeisti pristatymo adresą ar laiką. Dėl norimų pristatymo pakeitimų turėtumėte tartis su kurjeriu jam susisiekus.   

Pristatymas Lietuvoje į paštomatą

Prekės bus pristatytos į Jūsų pasirinktą paštomatą ar Pick Up punktą. Apie galimybę atsiimti užsakymą iš paštomato, o taip pat Jūsų durelių kodas bus atsiųstas SMS žinute į Jūsų užsakyme nurodytą telefono numerį. Jūsų užsakymas paštomatuose ar Pick Up punktuose bus saugomas iki 3 dienų (dienų skaičius gali kysti priklausomai nuo paštomatų užimtumo).

Pristatymas Lietuvoje per Lietuvos paštą

Prekės pristatomos per 4-6 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo (atsiskaitymas grynaisiais kai pristatoma per Lietuvos Paštą negalimas). 

Nesulaukus siuntinio per 4-6 d.d. maloniai prašome pasitikrinti savo gyvenamosios vietos pašto dėžutę ar nebuvo paliktas pranešimas su prašymu atvykti atsiimti siuntos į savo artimiausią pašto skyrių.

DĖMESIO! Neradus pranešimo prašome susisiekti su mumis telefonu +37065460406 arba el. paštu info@medikos.lt

DĖMESIO!!! Prekės su žymomis nurodančiomis prekės pristatymo laiką yra pristatomos per žymoje nurodytą laiką.

Pristatymas į kitas šalis

Prekių pristatymos per 10 darbo dienų ((išskyrus Latviją) Pristatymo į Latviją salygos tos pačios kaip ir Lietuvoje)) užtrunka iki 10 d.d. nuo užsakymo apmokėjimo. Pristatymas į kitas šalis vyksta naudojantis Lietuvos Pašto paslaugomis, todėl jiems taikomos tos pačios pristatymo salygos ir taisyklės.

DĖMESIO! Prekių pristatymas į kitas šalis gali užtrukti iki 30 d. priklausomai nuo tos šalies valstybinio pašto pajėgumų.


Pristatymas į Neringos teritoriją vyksta naudojantis tik Lietuvos Pašto tarnybos paslaugomis.


DĖMESIO!
 Jei, praėjus pristatymo terminui, nesulauksite užsakytų prekių, nedelsdami susisiekite su elektroninės parduotuvės www.medikos.lt personalu ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų užsakymas būtų kuo skubiau įvykdytas.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės www.medikos.lt personalą telefonu darbo dienomis 09:00 – 16:00 (12:00- 13:00- pietaujame) arba el. paštu info@medikos.lt bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

Skype: MedikosBaltic
El. paštu: info@medikos.lt
Telefonu: +37065460406
Facebook: http://www.facebook.com/medikosbaltic