EDP Parfumuotas vanduo

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 31 - 45 iš 261 dalykų
 • Tom Ford Costa Azzurra parfumuotas vanduo - tai vienas iš prabangios Tom Ford "Private Blend" kolekcijos aromatų, skirtas kvepintis tiek moterims, tiek vyrams. Šis aromatas - tai unikalus derinys tarp sūraus paplūdimio, džiovintų augalų ir medienos, kuri ilgą laiką plūduriavusi jūroje buvo išmesta į pakrantę. Kompozicijoje susipina įvairūs aromatai -...

  Tik internetu
 • Tom Ford Italian Cypress parfumuotas vanduo - tai vienas iš prabangios Tom Ford "Private Blend" kolekcijos aromatų, skirtas kvepintis tiek moterims, tiek vyrams. Tai prabangus, išskirtinis ir rafinuotas mediena dvelkiantis aromatas, o jo pagrindinis ingredientas figuruoja Italijos kiparisų kvapas, papildytas gaiviais gitrusinių vaisių, bazilikų,...

  179,94€
  Tik internetu
 • Tom Ford Café Rose parfumuotas vanduo - tai išskirtinis, tamsus ir subtilus universalus aromatas, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Aromato Tom Ford Café Rose kompozicijoje dominuoja trijų rūšių rožių svaiginantys kvapai, paskaninti šafranu, juodaisiais pipirais, kava, o taip pat kreminiais smilkalų, ambros, sandalmedžio ir pačiulių akordais.

  168,45€
  Tik internetu
 • Tom Ford Atelier d´Orient Rive d´Ambre parfumuotas vanduo - tai drąsus, prabangus ir jausmingas bei neįprastai intensyvus aromatas, skirtas kvepintis tiek moterims, tiek vyrams. Kompozicijoje susipina gaiviųjų ir energizuojančių citrusų, bergamočių, ambros, peletrūnų ir mėtų akordai, juntamas kardamonų, konjako ir Tolu balzamo, išgauto iš atogražų miškų...

  174,70€
  Tik internetu
 • Dolce & Gabbana VELVET Patchouli parfumuotas universalus vanduo yra be galo pažįstamas kvapas tikriausiai kiekvienam. Jis jaukus ir malonus. Geriausiai apibūdinamas kaip paprastas, tačiau tikrai ne prastas. Susimaišę gvazdikai bei šalavijai atskleidžia itin malonų ir sodrų kvapą.

  104,94€
  Tik internetu
 • Dolce & Gabbana VELVET Wood parfumuotas universalus vanduo yra sukurtas medžio kvapų bangos pasiilgusiems vyrams ir moterims. Šiame kvape atsiskleidžiantys aromatai primena pasivaikščiojimą mišku.

  Tik internetu
 • Dolce & Gabbana VELVET Vetiver parfumuotas universalus vanduo tai rytietiškas medienos tipo aromatas skirtas vyrams ir moterims. Sukurtas 2011 metais šis kvapas savyje sumaišęs pačius paslaptingiausius kvapus.

  178,92€
  Tik internetu
 • Amouage Library Collection Opus VII EDP parfumuotas universalus vanduo yra be galo ryškus aromatas. Puokštėje sėkmingai įmaišyti rytietiški prieskoniai, šalia jų  švelnios odos natos ir žavingi papildomi atspalviai. Tai drąsus, išraiškingas ir nepakartojamas aromatas.

  174,23€
  Tik internetu
 • Amouage The Library Collection Opus X EDP parfumuotas universalus vanduo tai dar viena paslaptinga Amouage kvapų linijos dalis. Ši, kaip ir kiekviena, turi savo aromatų žaismą. Šiame kvape juntamas ypatingas rožių atsiskleidimas, kuris sužavės tiek vyrus, tiek moteris.

  162,42€
  Tik internetu
 • Amouage Library Collection Opus IX EDP parfumuotas universalus vanduo atskleidžia aukščiausios kokybės aromatų unikalumą ant kiekvieno žmogaus odos. Pasinerkite į pasakišką aromato natų skambesį ir pajuskite prabangos dvelksmą, kuris leis jaustis ypatingai kiekvienam.

  160,22€
  Tik internetu
 • Amouage Library Collection Opus VIII EDP parfumuotas universalus vanduo yra iš kvapų linijos, kuri yra visiškai nepavaldi laikui. Šie aromatai neskiriami pagal lytį, nes jie yra sukurti išryškinti aromatų unikalumą ant kiekvieno asmens odos.

  175,90€
  Tik internetu
 • Amouage The Library Collection Opus III EDP parfumuotas universalus vanduo yra vyrams ir moterims skirta itin prabangi aromatų linija. Ji siūlo pasinerti į pasakišką aromatų natų skambesį ir pajusti prabangų aromato dvelksmą.

  179,76€
  Tik internetu
 • Amouage Library Collection Opus I EDP parfumuotas universalus vanduo atsiveria karčiauvaisių citrinų ir slyvų natomis, tuo pačiu juntamas jazminų bei pakalnučių kvapas, kuris susilieja su elegantišku papiruso ir smilkalų aromatu.

  174,15€
  Tik internetu
 • Amouage Library Collection Opus V EDP parfumuotas universalus vanduo yra tobulas aromatas skirtas ir jai ir jam. Šis kvapas pasakoja savitą istoriją, kuri leidžia kiekvienam leistis į kelionę pasakiškų natų aromatais.

  181,53€
  Tik internetu
 • Amouage Library Collection Opus II EDP parfumuotas universalus vanduo yra tobulas aromatas skirtas ir jai ir jam. Šis kvapas pasakoja savitą istoriją, kuri leidžia kiekvienam leistis į kelionę pasakiškų natų aromatais. Aromato natose atsiskleidžia levandos, jazminai bei smilkalai. Šie kvapai kiekvienam leis pasijausti fantastiškai.

  286,17€
  Tik internetu
Rodoma 31 - 45 iš 261 dalykų