Šildyklės

Prekiniai ženklai

Šildyklės

Šildyklės

Rodoma 16 - 30 iš 45 dalykų
 • Beurer HK72 šildanti pagalvėlė lengvai užsideda ant pilvo, nugaros ir sąnarių taip pat suvyniojus galima naudoti ir kaklui. Jos apvalkalas yra pagamintas iš sintetinės vilnos, todėl malonus odai ir pralaidus orui. Beurer HK72 šildanti pagalvėlė veikia nuo pakraunamų elementų (4 val.), greitai įkaista, turi 4 temperatūros nustatymus, automatinį išjungimą...

 • Beurer HK115 šildanti pagalvėlė prisitaiko prie kūno formos ir leidžia odai kvėpuoti. Ji apsaugota nuo perkaitimo ir automatiškai išsijungia po 90 minučių. Pagaminta iš specialaus mikropluošto. Beurer HK115 šildančios pagalvėlės temperatūra yra reguliuojama išmaniu pulteliu su LED ir turi šešis skirtingus temperatūrų nustatymus.

 • Beurer HK125 XXL šildanti pagalvėlė yra didesnė nei kitos šio modelio pagalvėlės. Ji pagaminta iš itin švelnios ir odai pralaidžios sintetinės vilnos. Beurer HK125 XXL šildančios pagalvėlės greitai įkaistančio apvalkalo temperatūra reguliuojama išmaniu pulteliu su LED ir turi šešis skirtingus temperatūrų nustatymus. Galimas tikslus temperatūros reguliavimas.

 • Beurer UB30 medvilninė šildanti paklodė, tai paklodė su trimis šildymo lygiais, kuri automatiškai išsijungia po 90 minučių.

 • Beurer UB33 šildanti paklodė turi tris temperatūros nustatymus ir BSS apsaugą nuo perkaitimo. Taip pat ją galima plauti rankomis. Šildančios paklodės Beurer UB33 viršutinė dalis yra pagaminta iš medvilnės, o apatinė dalis iš sintetinės vilnos.

 • Beurer UB53 šildanti paklodė turi 4 šildymo lygių nustatymus, yra apsaugota BSS technologija bei skalbiama 30 laipsnių temperatūros vandenyje. Šildanti paklodė Beurer UB53 yra su orui pralaidžia vilna ir automatiškai išsijungia po 12 valandų.

  47,00€
 • Beurer UB56 šildanti paklodė tai dvigulė švelnios vilnos paklodė, kuri turi 12 valandų miego programą su automatiškai mažėjančios temperatūros funkcija. Taip pat yra apsaugota BSS technologija bei skalbiama 30 laipsnių temperatūros vandenyje.

  88,00€
 • Beurer UB60 šildanti paklodė turi 4 šildymo lygių nustatymus, yra apsaugota BSS technologija bei skalbiama 30 laipsnių temperatūros vandenyje. Taip pat šildanti paklodė turi PURE®-Silver Finish technologiją, kuri naudoja specialiai pagamintą antibakterinę, nuo blogų kvapų saugančią sintetinę vilną.

 • Beurer UB64 šildanti paklodė turi 3 šildymo lygių nustatymus bei gali būti skalbiama 40 laipsnių temperatūros vandenyje. Paklodė pagaminta iš medvilnės, automatiškai išsijungia po 3 valandų ir turi apšviečiamą valdymo pultelį.

 • Beurer UB68 XXL šildanti paklodė yra dvigulė su 2 šilumos pulteliais, kurie reguliuoja skirtingas lovos puses. Paklodė turi apsaugą nuo perkaitimo ir automatinį išsijungimą, o speciali tekstilinė medžiaga leidžia odai kvėpuoti.

  109,00€
 • Beurer UB83 šildanti paklodė pagaminta iš pralaidžios orui vilnos, kuri leidžia odai kvėpuoti. Taip pat yra apsaugota nuo perkaitimo ir ją galima skalbti 30 laipsnių temperatūros vandenyje. Beurer UB83 šildanti paklodė turi dvi atskiras pėdų ir viso kūno šildymo zonas, o jų temperatūros yra reguliuojamos atskirai.

 • Beurer UB86 šildanti paklodė yra apsaugota nuo perkaitimo ir turi 2 šilumos pultelius, kurie reguliuoja skirtingas lovos puses. Taip pat 9 šildymo lygių nustatymus bei gali būti skalbiama.

 • Beurer UB90 šildanti paklodė pasižymi itin stipriu šildymu bei anti-alergine funkcija. Orui pralaidi medžiaga leidžia kvėpuoti. Naudojantis paklode galima pasirinkti skirtingas šildymo zonas (kūno arba kojų). Beurer UB90 šildanti paklodė yra apsaugota nuo perkaitimo, turi 2x9 temeratūros nustatymus, automatinį 12 lygių išsijungimą (kas valandą), apšviestą...

 • Beurer UB100 šildanti paklodė tinkanti alergiškiems žmonėms yra pagaminta iš minkšto ir švelnaus mikropluošto. Ji apsaugota nuo perkaitimo ir turi automatinio išsijungimo funkciją.

 • Beurer TS19 šildanti paklodė yra apsaugota nuo perkaitimo ir turi tris šildymo lygius. Ji pagaminta iš vilnos ir gali būti skalbiama 30 laipsnių temperatūros vandenyje.

  35,90€
Rodoma 16 - 30 iš 45 dalykų