ANTIDOTE antioksidacinis nenuplaunamas kremas Padidinti

I.C.O.N ANTIDOTE antioksidacinis nenuplaunamas kremas

Atstatantis hibridinis kremas su pažangia technologija, dvejopo poveikio, veikia kaip nenuplaunama kaukė ir

formavimo kremas. Sudėtyje esantys 17 ingredientų apgaubia kiekvieną sruogą, subalansuodami plauko struktūrą ir porėtumą. Dešimt ingredientų veikia kaip atstatantis kompleksas, o likę septyni paruošia plaukus formavimui. Idealiai tinka pagrindui prieš naudojant formavimo produktus, taip pat galima naudoti ir kaip nenuplaunamą kaukę. Apsaugo nuo terminio ir išorės poveikių. Tai puiki priemonė stabdanti plaukų elektrinimąsi.

Jojoba aliejus turi plėvelę sudarančią savybę, kuri saugo nuo drėgmės išgaravimo. Aliejus pasižymi maistinių medžiagų gausa, įskaitant aminorūgštis, vitaminą E, B grupės vitaminus, mineralus: varį, cinką, seleną, jodą ir chromą. Dygminų aliejus maitina, minkština, padeda kitiems ingredientams prasiskverbti į plaukus, tuo pačiu atpalaiduoja ir palengvina iššukavimą. Vitaminas C yra stiprus antioksidantas, atliekantis esminį vaidmenį kolageno gamyboje, kuris taip pat apsaugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Sojos baltymai – suteikia plaukams stiprumo ir tvirtumo. Acai uogos – sudėtyje yra visi plaukams reikalingi vitaminai ir mineralai. Labai galingas antioksidantas (300% daugiau antioksidantų nei vaisiuose). Apsaugo plaukus nuo laisvųjų radikalų, skatina regeneraciją.

Smulkiau32,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

NaudojimasNaudojimas: Prieš naudojimą suplakite buteliuką. Įsipilkite nedidelį kiekį kremo į delną, gerai ištrinkite tarp delnų ir paskirstykite per plaukų ilgį. Plaukus iššukuokite, kad tolygiai pasiskirstytų priemonė. Nenuskalaukite! Kremą galite naudoti tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų.

Kodėl verta rinktis?

Sudėtyje esantis 17 ingredientų apgaubia kiekvieną sruogą, subalansuodami plauko struktūrą ir porėtumą. 10 ingredientų veikia kaip atstatantis kompleksas, o 7 paruošia plaukus formavimui. Idealiai tinka pagrindui prieš naudojant formavimo produktus, arba naudokite jį kaip nenuplaunama kaukę. Apsaugo nuo terminio ir išorės poveikių. Tai puiki priemonė nuo plaukų elektrinimosi. Jojoba aliejus turi plėvelę sudarantį savybę, saugo nuo drėgmės išgaravimo. Aliejus pasižymi maistinių medžiagų gausa, įskaitant amino rūgštis, vitaminą ę, b grupės vitaminus, mineralus: varį, cinką, seleną, jodą ir chromą. Dygminų aliejus maitina, minkština, padeda kitiems ingredientams prasiskverbti į plaukus, tuo pačiu atpalaiduoja ir palengvina iššukavimą. Vitaminas C stiprus antioksidantas, atliekantis esminį vaidmenį kuriant kolageną, kuris taip pat apsaugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Sojos baltymai - stiprina, dėl didelės koncentracijos baltymų jis suteikia plaukams tvirtumo. Acai uogos – regeneruoja, labai galingas antioksidantas (300% daugiau antioksidantų nei vaisiuose). Apsaugo plaukus nuo laisvųjų radikalų, skatina regeneraciją.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: