Intensyvi atstatomoji kaukė Wella Fusion Mask 150 ml Padidinti

Intensyvi atstatomoji kaukė Wella Fusion Mask 150 ml

Intensyvi atstatomoji kaukė Wella Fusion Mask akimirksniu padeda apsaugoti plaukus nuo lūžinėjimo šukuojant ar esant kitiems mechaniniams pažeidimams. Tai stipraus poveikio priemonė sausiems ir pažeistiems plaukams atkurti, kuri iš karto suteikia plaukams net 95% daugiau stiprumo ir atsparumo mechaniniams veiksniams. Sudėtyje esantys šilko proteinai tai septyniolika amino rūgščių, formuojančių plauko proteiną. Šilkas maitina, stiprina ir regeneruoja, drėkina pažeistus, sausus ir spindesį praradusius plaukus. Šilkas suteikia plaukams prabangų žvilgesį ir neįtikėtiną švelnumą, plaukai įgauna sveiką, gyvybingą išvaizdą. Mikronizuoti lipidai tai tarsi savotiški klijai, jungiantys plauką sudarančias keratino plokšteles, užtikrinantys kutikulės vientisumą ir lankstumą. Sveikus plaukus dengia plonas lipidų sluoksnis, kuris apsaugo plauką nuo aplinkos poveikio, o pažeidus šį sluoksnį plaukai netenka drėgmės, todėl netenka blizgesio, atrodo nušiurę. Kaukė jau nuo pirmo naudojimo švelnina plaukus ir atkuria jų skaidulas, todėl plaukai atgauna sveiką išvaizdą, spindesį ir tampa ypatingai minkšti. Naudojant šią priemonę, galėsite džiaugtis lygiais ir švelniais it aksomas plaukais. Tinka visų tipų plaukams.

Naudojimas: ištepti plaukų kaukę tolygiai ant drėgnų plaukų, po galvos plovimo. Plaukų kaukę patartina laikyti 5 minutes, o tada gerai išskalauti plaukus.19,50€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Naudojimasištepti plaukų kaukę tolygiai ant drėgnų plaukų, po galvos plovimo. Plaukų kaukę patartina laikyti 5 minutes, o tada gerai išskalauti plaukus.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: