Kaukės

Kaukės

Veido kaukės yra papildoma priemonė veido drėkinimui. Kaukes veido drėkinimui galima rinktis tepamas, kreminės ar gelinės konsistensijos arba lakštines. Drėkinamosios veido kaukės suteikia odai komforto ir spindesio, naikina dehidratacijos požymius, atstato drėgmės kiekį odoje. Naudojant drėkinamąsias veido kaukes oda praturtinama minerelais ir saugoma nuo laisvųjų radikalų. Kaukės veido drėkinimui padeda atnaujinti papilkėjusią, drėgmės netekusią odą, ją puoselėja ir sustiprina. Drėkinačios veido kaukės suteikia odai švytėjimo, jaunina ją ir kovoja su senėjimo požymiais. Naudojant drėkinamąsias veido kaukes veido oda bus stipriai sudrėkinta, atgaivinta, elastinga, panaikintos visos nuovargio žymės. Veido odos drėkinimui siūlome išbandyti  Algologie, Heliabrine, Resultime, La Mav, Germaine de Capuccini, Beoti ar Lecler veido kaukes.

Rodoma 16 - 19 iš 19 dalykų
 • Payot Les Demaquillantes Masque D'Tox veido kaukė yra su greipfrutų ekstratktu, todėl padeda tonizuoti, gaivinti, drėkinti bei valyti odą.

  57,46€
  Tik internetu
 • Helena Rubinstein Hydra Collagenist veido kaukė padeda drėkinti ir maitinti odą bei suteikti odai jaunatviškumo, elastingumo ir švytėjimo.

  56,47€
  Tik internetu
 • DR SEBAGH Deep Exfoliating Mask veido kaukė yra skirta jautriai odai. Veido kaukė padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, sumažinti paraudimus, drėkinti odą bei šviesinti veido spalvą.

  76,21€
  Tik internetu
 • Skeyndor MyMask FRESH SORBET kaukė yra šerbeto konsistencijos ir tinkama visiems odos tipams. Kaukė padeda atgaivinti, drėkinti ir pripildyti odą mineralais.

Rodoma 16 - 19 iš 19 dalykų