Plaukų tiesinimo žnyplės

Prekiniai ženklai
Rodoma 31 - 45 iš 98 dalykų
 • GA.MA Iht Eu tiesinimo žnyplės su turmalino danga turi labai greitai įkaistančias plokštes, LCD ekraną ir 3 m ilgio laidą. Žnyplių suapvalinti kraštai leidžia ne tik tiesinti, bet ir garbanoti plaukus.

 • GA.MA Iht Xxl tiesinimo žnyplės su turmalino danga turi antibakterinį nano sidabru padengtą paviršių, kuris užtikrina, kad jūsų plaukai išliktų sveiki ir blizgantys. Žnyplių ekranas leidžia matyti proceso parametrus, o 3 m. laidas ir jo pasukama jungtis leidžia patogiai manevruoti. GA.MA Iht Xxl tiesinimo žnyplės turi ir karščio atminties funkciją.

 • GA.MA Laser Ion Cp8 tiesinimo žnyplės su turmalino danga bei jonizuotu paviršiumi užtikrina minimalią žalą plaukams. Taip pat žnyplių pasvyrančios plokštelės leidžia sušvelninti suspaudimo poveikį plaukams.

 • GA.MA Tourmaline Std tiesinimo žnyplės su turmalino danga bei suapvalintais kraštais leidžia ne tik tiesinti, bet ir garbanoti plaukus. Žnyplių pasvyrančios plokštelės leidžia pasiekti optimalų rezultatą.

 • GA.MA Laser Ion Cp3 tiesinimo žnyplės yra su turmalino danga, jonų technologija ir ergonomiška, neįkaistančia ir rankos nevarginančia rankena. Todėl žnyplės tinka naudoti tiek namuose, tiek ir profesionaliai.

 • GA.MA Digital Cp3 formavimo žnyplės su turmalino ir plokščių technologija „Floating“ apsaugo plaukus nuo mechaninių pažeidimų. Suapvalinti žnyplių kraštai leidžia ne tik tiesinti, bet ir garbanoti plaukus, o ryškus LCD ekranas leidžia matyti proceso parametrus. GA.MA Digital Cp3 formavimo žnyplės turi ir jonų technologiją, kuri apsaugo nuo karščio žalos.

 • GA.MA Digital Ion formavimo žnyplės su turmalino ir plokščių technologija „Floating“ apsaugo plaukus nuo mechaninių pažeidimų. Žnyplių suapvalinti kraštai leidžia ne tik tiesinti, bet ir garbanoti plaukus. GA.MA Digital Ion formavimo žnyplių antibakterinė technologija „Nano Silver“ apsaugo plaukus.

 • GA.MA Titanium Laser Ion tiesinimo žnyplės yra su titano danga ir jonų technologija. Taip pat žnyplių paslankios plokštelės apsaugo plaukus nuo mechaniškai patiriamos žalos ir švelniai tiesina sruogas.

 • GA.MA Urban Chev 25cm formavimo žnyplės su turmalino danga yra modernaus dizaino. Žnyplių paslankios plokštelės ir jų suapvalinti galai leidžia ne tik tiesinti, bet ir garbanoti plaukus. GA.MA Urban Chev 25cm formavimo žnyplių laidas ir žnyplių jungtis sukasi aplink savo ašį, todėl naudojant laidas nesusipainios.

 • GA.MA Urban tiesinimo žnyplės su turmalino danga yra kompaktiško dydžio su jonų technologija ir laidu su pasukama jungtimi.

 • GHD Copper Luxe V Gold dovanų rinkinys yra sudarytas iš GHD Copper Luxe V Gold tiesinimo žnyplių, riboto leidimo nagų lako ir karščiui atsparaus laikymo krepšio. Žnyplės yra su technologija „Tri-Zone“, kuri garantuoja optimalią 180°C temperatūrą, o karščiui atsparios plokštės apsaugo plaukus nuo šaknų iki pat galiukų. Taip pat GHD Copper Luxe V Gold...

 • GHD Copper Luxe Platinum dovanų rinkinys yra sudarytas iš GHD Copper Luxe Platinum tiesinimo žnyplių ir karščiui atsparaus laikymo krepšio. Žnyplės yra su technologija „Tri-Zone“, kuri garantuoja optimalią 180°C temperatūrą, o karščiui atsparios plokštės apsaugo plaukus nuo šaknų iki pat galiukų. Taip pat GHD Copper Luxe Platinum tiesinimo žnyplės...

  229,00€
 • GHD Copper Luxe Platinum dovanų rinkinys yra sudarytas iš GHD Copper Luxe Platinum tiesinimo žnyplių, riboto leidimo nagų lako (2 rūšių) ir karščiui atsparaus laikymo krepšio. Žnyplės yra su technologija „Tri-Zone“, kuri garantuoja optimalią 180°C temperatūrą, o karščiui atsparios plokštės apsaugo plaukus nuo šaknų iki pat galiukų. Taip pat GHD Copper...

  230,00€
 • Remington Define & Style S2880 plaukų tiesintuvas su keramikine danga greitai įkaista (per 60 sek.) bei turi patogų LED indikatorių. Taip pat tiesintuvas turi įjungimo bei išjungimo mygtukus ir komplektuojamas su karščiui atspariu krepšeliu, todėl bus patogus pasiimti su savimi į keliones.

  Tik internetu
 • Remington S6500 plaukų tiesintuvas įkaista vos per 15 sek. bei turi skaitmeniniu būdu valdomą karščio intensyvumą (nuo 150° iki 230°). Taip pat tiesintuvas turi LCD užraktą ir automatiškai išsijungia po 60 min.

  Tik internetu
Rodoma 31 - 45 iš 98 dalykų