I-TECH MAG-1000 magnetinės terapijos aparatas Padidinti

I-TECH MAG-1000 magnetinės terapijos aparatas

I-TECH MAG-1000 magnetinės terapijos aparatas tai aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas su 20 įrašytų programų, kurios leidžia apimti daugybę sričių ir skirtingų gydymo būdų. Jis skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

 Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas I-TECH MAG-1000 yra medicinos prietaisas su CE0476 žyma (atitiktis su 93/42/EEC MDD).

 Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis: Prietaiso nereikėtų naudoti nėštumo metu, sergant tuberkulioze, nepilnamečiams diabetikams, sergant virusinėmis (ypač ūminės fazės metu), grybelinėmis, kardiomiopatinėmis ligomis, kai vargina sunki aritmija arba žmogus nešioja stimuliatorių, vaikams, metalinių protezų nešiotojams, sergant ūmiomis infekcijomis, epileptikams (išskyrus tam tikrus medicinos receptus). Kai kurių elektroninių implantuojamų prietaisų veikimas, pavyzdžiui, širdies stimuliatorių, gali būti sutrikdytas naudojant trumpas bangas skleidžiantį prietaisą. Prieš naudodami prietaisą pasitarkite su gydytoju. Jokių žymių šalutinių poveikių nenustatyta ir apie juos nepranešta, prietaisą naudojant ilgesnį nei nurodyta laiką.

 

Smulkiau269,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

KomplektacijaI-TECH MAG-1000 magnetinės terapijos aparato komplektą sudaro: 1 magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000, 1 elastinis terapinis diržas, naujosios LL technologijos vidinė įkraunama Ni-Mh baterija (ilgai laikanti), diržo spaustukas, baterijos kroviklis 110–240 VAC, 50–60 Hz, naudotojo vadovas su nurodytomis diržo padėtimis ir kelioninis laikymo krepšys.
Garantinis aptarnavimas2 metai
Kilmės šalisItalija
Išmatavimai135 X 64 X 25 mm

Kodėl verta rinktis?

  • Su 20 skirtingų programų

  • Skirtas minkštųjų audinių patologijoms gydyti

  • Tinka kaulinių audinių rekalcifikacijai

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: