Mr. A šampūnas ir kūno prausiklis - 250 ml. Padidinti

Mr. A šampūnas ir kūno prausiklis - 250 ml.

Šis šampūnas, praturtintas prokopilais, apsaugo plaukus nuo plaukų slinkimo. Sudėtyje esantys tripeptidai stiprina plauką. Šampūnas ramina ir švelniai valo galvos odą, skatindamas sveikų plaukų augimą ir stiprindamas plaukų šaknis.

Smulkiau25,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Naudojimas Naudojimas: Gerai sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu. Išspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp delnų. Šampūną švelniai paskirstykite ant galvos odos ir masažuokite odą pirštų galiukais. Išskalaukite ir procedūrą pakartokite palaikydami 5 min. Galite naudoti kaip kasdienini kūno prausiklį. Geresniam rezultatui pasiekti rekomenduojame naudoti kartu su nenuplaunama priemonę nuo plaukų slinkimo ELIXIR.

Kodėl verta rinktis?

Vienas iš pirmųjų šampūnų pripažintas ir apdovanotas, kaip kovojantis prieš plaukų slinkimą ir plikimą. Geriausias Produktas Plaukams 2018 | Premios Cuídate Men’s Health. Geriausias produktas 2017 | Premios GQ de Cosmética Masculina. Prokopilai ir Oleonolio rūgštis kovoja su plaukų slinkimu. Tripeptidai  suteikia vešlumo pojūtį. Pantenoli B-5 vitaminas atstato odos elastinguma ir drėkiną odą bei plaukus.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: