Trendy Hair The Princess Box plaukų priežiūros priemonių rinkinys Padidinti

Trendy Hair The Princess Box plaukų priežiūros priemonių rinkinys

Trendy Hair The Princess Box plaukų priežiūros priemonių rinkinys yra sudarytas iš Trendy Hair Bain šampūno su grynu keratinu ir ženšeniu (300 ml), Trendy Hair Lait kondicionieriaus su grynu keratinu ir ženšeniu (300 ml), Trendy Hair Maskelastic kaukės su grynu keratinu ir ženšeniu (500 ml), Trendy Hair Sakura dulksnos plaukams ir Trendy Hair mėginukų rinkinio (Trendy Hair šampūnas, kondicionierius, kaukė (3x7 ml.)). Trendy Hair Bain šampūnas su grynu keratinu ir ženšeniu tinka visų tipų plaukams. Šampūnas efektyviai drėkina ir atstato plaukus bei suteikia jiems elastingumo. Trendy Hair Lait kondicionierius su grynu keratinu ir ženšeniu tinka visų tipų plaukams. Reguliariai naudojant kondicionierių plaukai tampa elastingesni ir labiau žvilga. Trendy Hair Maskelastic kaukė su grynu keratinu ir ženšeniu skatina plaukų augimą, drėkina ir atstato plaukus bei suteikia jiems lankstumo. Kaukėje esantis skystas ženšenis stimuliuoja plaukų folikulų ląstelių metabolizmą, todėl pailgėja anageninė fazė, plaukai auga greičiau ir padidėja jų tūris. Trendy Hair Sakura dulksna plaukams yra su specialiai kasdieniam naudojimui pritaikyta formule iš keratino, ženšenio ir Actiscent®, todėl suteikia plaukų žvilgesį ir švelnumą bei neskatina riebalavimosi ir sulipimo.

Smulkiau79,90€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

TalpaTrendy Hair Bain šampūnas su grynu keratinu ir ženšeniu (300 ml), Trendy Hair Lait kondicionierius su grynu keratinu ir ženšeniu (300 ml), Trendy Hair Maskelastic kaukė su grynu keratinu ir ženšeniu (500 ml), Trendy Hair Sakura dulksna plaukams ir Trendy Hair mėginukų rinkinys (3x7 ml.).
NaudojimasUžtepkite nedidelį šampūno kiekį ant šlapių plaukų. Įmasažuokite, kad šampūnas suputotų. Gerai perplaukite vandeniu. Jei reikia – pakartokite. Išplovę plaukus šampūnu, užtepkite ant jų kondicionieriaus. Palaikykite 2-3 minutes ir gerai nuskalaukite. Išplovę plaukus, nusausinkite juos rankšluosčiu. Užtepkite nedidelį (graikinio riešuto dydžio) priemonės kiekį ant delnų ir užtepkite ant plaukų nuo galiukų iki vidurinės dalies ir galiausiai šaknų. Palaikykite apie 5 minutes ir nuplaukite vandeniu. Dar intensyvesnei priežiūrai užtepkite priemonės ant plaukų ir suvyniokite plaukus į karštą, šlapią rankšluostį. Rekomenduojama naudoti priemonę kartą per savaitę. Dulksną purkškite ant šlapių ar sausų plaukų, maždaug 20 centimetrų atstumu. Purkškite tiek kartų, kiek pageidaujate. Formuokite plaukus, kaip įprastai.
Kilmės šalisIspanija
SudėtisTeirautis pas pardavėją.

Kodėl verta rinktis?

  • Drėkina plaukus
  • Atstato plaukus
  • Suteikia žvilgesio
  • Suteikia elastingumo
  • Suteikia lankstumo

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: