I.C.O.N. HYDRATION drėkinantis rinkinys Padidinti

I.C.O.N. Cure by Chiara rinkinys

I.C.O.N. Cure by Chiara rinkinys yra sudarytas iš I.C.O.N. Cure Shampoo šampūno (250 ml), I.C.O.N. Cure conditioner kondicionieriaus (250 ml) ir I.C.O.N. Cure Spray purškiklio (250 ml). I.C.O.N. Cure Shampoo šampūnas yra skirtas visų tipų plaukams. Šampūnas yra intensyviai atstatantis ir regeneruojantis plaukus. I.C.O.N. Cure Shampoo šampūnas giliai maitina plaukus, palaiko odos ph balansą, mažina plaukų pūtimąsi, skatina plaukų augimą bei stiprina plaukų svogūnėlius. I.C.O.N. Cure conditioner kondicionierius yra skirtas visų tipų plaukams. Kondicionierius yra unikalus tuo, kad jį galima naudoti tiek prieš šampūno naudojimą, tiek po naudojimo. I.C.O.N. Cure conditioner kondicionierius yra praturtintas vitaminais ir mineralais, maitinančiais plaukus, raminančiais odą ir subalansuojančiais pH lygį. Taip pat kondicionierius saugo ir atnaujina spalvą, neapsunkina bei neriebina plaukų. I.C.O.N. Cure Spray purškiklis – nenuplaunama kaukė prisotina plaukus drėgme, atkuria plauko struktūrą ir pažeistas vietas. Kaukė skirta sausiems, pažeistiems ir nepaklusniems plaukams, nes suteikia plaukams gyvybingumo, apimties ir elastingumo.

Smulkiau52,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa250 ml x 3
KomplektacijaI.C.O.N. Cure Shampoo šampūnas (250 ml), I.C.O.N. Cure conditioner kondicionierius (250 ml) ir I.C.O.N. Cure Spray purškiklis (250 ml).
NaudojimasĮspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp abiejų delnų. Šampūną švelniai paskirstykite ant galvos odos ir masažuokite odą pirštų galais. Išskalaukite. Jeigu reikia pakartokite. Nedidelį kiekį kondicionieriaus paskirstykite ant plaukų ir iššukuokite šukomis per visą ilgį, kad geriau pasiskirstytų. Kondicionierių laikykite 3 minutes ir gerai išskalaukite šiltu vandeniu. Purškiklį galite naudoti ant drėgnų arba sausų plaukų kelis kartus per dieną, jeigu yra poreikis. Galite purkšti iš karto ant plaukų arba į delną ir paskirstyti, ištepti plaukus bei iššukuoti. Jeigu plaukų galiukai išsausėję ir jiems reikia didesnės priežiūros – tepkite purškikliu gausiau ir dažniau.
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
SudėtisTeirautis pas pardavėją.

Kodėl verta rinktis?

  • Atstato plaukus
  • Stiprina plaukus
  • Maitina plaukus

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: