I.C.O.N. Antioxidants drėkinantis rinkinys Padidinti

I.C.O.N. BK trijų pakopų tiesinimo sistemos rinkinys

I.C.O.N. BK trijų pakopų tiesinimo sistemos rinkinys yra sudarytas iš I.C.O.N. BK WASH šampūno (200 ml), I.C.O.N. BK BATH tiesinančio ir maitinančio kondicionieriaus (200 ml) ir I.C.O.N. BK SMOOTH tiesinančio ir maitinančio nenuplaunamo kondicionieriaus (150 ml). I.C.O.N. BK WASH šampūnas yra skirtas plaukų glotnumui ir tiesinimui visų tipų plaukams. Šampūnas stiprina ir tiesina kiekvieną plauką, didina jų elastingumą ir išsaugo spalvą. Taip pat I.C.O.N. BK WASH šampūnas apsaugo nuo žalingo aplinkos ir terminio poveikio bei lengvina iššukavimą. I.C.O.N. BK BATH tiesinantis ir maitinantis kondicionierius yra skirtas visų tipų plaukams. Kondicionierius stiprina ir tiesina kiekvieną plauką, didina jų elastingumą ir išsaugo spalvą. Taip pat I.C.O.N. BK BATH tiesinantis ir maitinantis kondicionierius apsaugo nuo žalingo aplinkos ir terminio poveikio bei lengvina iššukavimą. I.C.O.N. BK SMOOTH tiesinantis ir maitinantis nenuplaunamas kondicionierius yra skirtas visų tipų plaukams. Nenuplaunamas kondicionierius stiprina ir tiesina kiekvieną plauką, didina jų elastingumą ir išsaugo spalvą. Taip pat I.C.O.N. BK SMOOTH tiesinantis ir maitinantis nenuplaunamas kondicionierius apsaugo nuo žalingo aplinkos ir terminio poveikio bei lengvina iššukavimą.

 

Smulkiau56,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa200 ml x 2, 150 ml
KomplektacijaI.C.O.N. BK WASH šampūnas (200 ml), I.C.O.N. BK BATH tiesinantis ir maitinantis kondicionierius (200 ml) ir I.C.O.N. BK SMOOTH tiesinantis ir maitinantis nenuplaunamas kondicionierius (150 ml).
NaudojimasĮspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp abiejų delnų. Šampūną švelniai paskirstykite ant galvos odos ir masažuokite odą pirštų galais. Išskalaukite. Jeigu reikia pakartokite. Nedidelį kiekį kondicionieriaus paskirstykite ant plaukų ir iššukuokite šukomis per visą ilgį, kad geriau pasiskirstytų. Kondicionierių laikykite 3 minutes ir gerai išskalaukite šiltu vandeniu. Paskirstykite ant BK WASH šampūnu išplautų ir BK BATH kondicionieriumi pamaitintų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Kruopščiai iššukuokite nuo šaknų iki galiukų ir formuokite plaukus džiovintuvu arba tiesintuvu. NENUSKALAUJAMAS.
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
SudėtisTeirautis pas pardavėją.

Kodėl verta rinktis?

 

  • Glotnina plaukus
  • Tiesina plaukus
  • Lengvina iššukavimą

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: