I.C.O.N. Mr. A Duo Box rinkinys Padidinti

I.C.O.N. Mr. A Trio Box rinkinys

I.C.O.N. Mr. A Trio Box rinkinys vyrams yra sudarytas iš I.C.O.N. Mr. A Shampoo šampūno (250 ml), I.C.O.N. Mr. A Elixir eliksyro (150 ml) ir I.C.O.N. Cream formavimo priemonės (90 g.). I.C.O.N. Mr. A Shampoo šampūnas vyrams apsaugo plaukus nuo plaukų slinkimo. Šampūnas stiprina plauką, ramina ir švelniai valo galvos odą, skatindamas sveikų plaukų augimą ir stiprindamas plaukų šaknis. I.C.O.N. Mr. A Elixir eliksyras vyrams yra skirtas slenkantiems plaukams. Eliksyras yra nenuplaunamas, stiprinantis, su prokapilais, naudojamas kovai prieš plaukų androgeninio plikimo procesus ir skatina sveikesnių plaukų ataugimą. I.C.O.N. Cream formavimo priemonė vyrams suteikia lanksčią vidutinę fiksaciją. Priemonė išlaiko plaukų drėgmę, maitina ir stiprina plauką bei suteikia jiems elastingumo.

Smulkiau58,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa250 ml, 150 ml ir 90 g.
KomplektacijaI.C.O.N. Mr. A Shampoo šampūnas (250 ml), I.C.O.N. Mr. A Elixir eliksyras (150 ml) ir I.C.O.N. Cream formavimo priemonė (90 g.).
NaudojimasĮspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp abiejų delnų. Šampūną švelniai paskirstykite ant galvos odos ir masažuokite odą pirštų galais. Išskalaukite. Jeigu reikia pakartokite. Prieš naudojimą suplakite buteliuką. Įspauskite eliksyro ant pirštų pagalvėlių ir paskirstykite ant švarios, drėgnos, Mr. A šampūnu išplautos galvos, arba sausos odos įmasažuojant. Leiskite priemonei įsigerti. Nenuplaukite. Eliksyrą galite naudoti 3-4 kartus per dieną. Jei norite vidutinio stiprumo fiksuojančios priemonės, kremą paskirstykite delnuose ir tepkite ant švarių drėgnų arba sausų plaukų, formuodami norimą šukuoseną. Priemonė ne tik formuoja, bet ir maitina bei išlaiko drėgmę plaukuose.
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
SudėtisTeirautis pas pardavėją.

Kodėl verta rinktis?

  • Drėkina plaukus
  • Maitina plaukus
  • Stiprina plaukus
  • Apsaugo plaukus
  • Skatina plaukų augimą

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: