I.C.O.N. Antioxidants drėkinantis rinkinys Padidinti

I.C.O.N. INDIA Trio Box rinkinys

I.C.O.N. INDIA Trio Box rinkinys yra sudarytas iš I.C.O.N. India Shampoo šampūno (250 ml), I.C.O.N. India Conditioner kondicionieriaus (250 ml) ir I.C.O.N. India Oil aliejaus (115 ml.). I.C.O.N. India Shampoo šampūnas yra skirtas visų tipų plaukams. Šampūnas yra savo sudėtyje neturintis sulfatų ir parabenų, todėl yra tinkantis ir veganams. I.C.O.N. India Shampoo šampūnas sustiprina kiekvieną sruogą, suteikia blizgesio, glotnumo, drėkina, maitina bei apsaugo nuo UV spindulių. Naudojant šį šampūną plaukai tampa minkšti, lankstus ir gyvybingi. I.C.O.N. India Conditioner kondicionierius yra skirtas visų tipų plaukams. Kondicionierius yra savo sudėtyje neturintis sulfatų ir parabenų, todėl yra tinkantis ir veganams. I.C.O.N. India Conditioner kondicionierius sustiprina kiekvieną sruogą, suteikia blizgesio, glotnumo, drėkina, maitina bei apsaugo nuo UV spindulių. Naudojant šį šampūną plaukai tampa minkšti, lankstus ir gyvybingi. I.C.O.N. India Oil aliejus sustiprina plaukus, padaro juos lengviau iššukuojamus, glotnesnius ir spindinčius. Aliejaus pagalba plaukai tampa paslankesni ir nepakartojamai žvilgantys.

 

Smulkiau58,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa250 ml x 2 ir 115 ml.
KomplektacijaI.C.O.N. India Shampoo šampūnas (250 ml), I.C.O.N. India Conditioner kondicionierius (250 ml) ir I.C.O.N. India Oil aliejus (115 ml.)
NaudojimasĮspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp abiejų delnų. Šampūną švelniai paskirstykite ant galvos odos ir masažuokite odą pirštų galais. Išskalaukite. Jeigu reikia pakartokite. Nedidelį kiekį kondicionieriaus paskirstykite ant plaukų ir iššukuokite šukomis per visą ilgį, kad geriau pasiskirstytų. Kondicionierių laikykite 3 minutes ir gerai išskalaukite šiltu vandeniu. Paskirstykite ant švariai INDIA šampūnu išplautų ir INDIA kondicionieriumi pamaitintų drėgnų arba sausų plaukų. Gerai iššukuokite. Apsaugo ir suteikia blizgesio formavimo metu. Galima naudoti ir dienos bėgyje. Neriebina.
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
SudėtisTeirautis pas pardavėją.

Kodėl verta rinktis?

 

  • Drėkina plaukus
  • Maitina plaukus
  • Apsaugo plaukus
  • Nesukelia alergijos

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: