I.C.O.N. HYDRATION drėkinantis rinkinys Padidinti

I.C.O.N. HYDRATION drėkinantis rinkinys

I.C.O.N. HYDRATION drėkinantis rinkinys yra sudarytas iš I.C.O.N. Drench šampūno (250 ml), I.C.O.N. Free kondicionieriaus (250 ml) ir I.C.O.N. Inner Home kaukės (250 ml). I.C.O.N. Drench šampūnas yra skirtas visų tipų plaukams. Šampūnas yra drėkinantis bei savo sudėtyje neturintis sulfatų ir parabenų, todėl yra tinkantis ir veganams. I.C.O.N. Drench šampūnas nesukelia alergijos, prisotina plaukus drėgmės, suteikia paklusnumo ir spindesio, atkuria ir sustiprina dažytus, išsausėjusus plaukus bei suteikia glotnumo. I.C.O.N. Free kondicionierius yra skirtas visų tipų plaukams bei gali būti naudojamas kasdien. Kondicionierius drėkina bei neapsunkina plaukų ir savo sudėtyje neturi parabenų, todėl yra tinkantis ir veganams. I.C.O.N. Free kondicionierius nesukelia alergijos, atkuria šiurkščių ir pažeistų plaukų struktūrą, sustiprina ir apsaugo plaukus, suteikia plaukams šilkinio švelnumo, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei išlaiko drėgmę plaukuose. I.C.O.N. Inner Home kaukė yra skirta visų tipų plaukams. Kaukė sudėtyje neturi parabenų, todėl tinka veganams. I.C.O.N. Inner Home kaukė nesukelia alergijos, drėkina, atstato, maitina, glotnina bei suteikia plaukams nepaprasto žvilgesio.

Smulkiau45,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa250 ml x 3
KomplektacijaI.C.O.N. Drench šampūnas (250 ml), I.C.O.N. Free kondicionierius (250 ml) ir I.C.O.N. Inner Home kaukė (250 ml).
NaudojimasĮspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp abiejų delnų. Šampūną švelniai paskirstykite ant galvos odos ir masažuokite odą pirštų galais. Išskalaukite. Jeigu reikia pakartokite. Nedidelį kiekį kondicionieriaus paskirstykite ant plaukų ir iššukuokite šukomis per visą ilgį, kad geriau pasiskirstytų. Kondicionierių laikykite 3 minutes ir gerai išskalaukite šiltu vandeniu. Nedidelį kiekį kaukės tepkite ant švelniai rankšluosčiu nusausintų plaukų. Kad geriau pasiskirstytų per visą ilgį, iššukuokite. Kaukę laikykite 5-8 minutes.
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
SudėtisTeirautis pas pardavėją.

Kodėl verta rinktis?

  • Drėkina plaukus
  • Nesukelia alergijos
  • Be parabenų
  • Suteikia spindesio

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: