Tankinantis plaukus 1 rinkinys nedažytiems, natūraliems plaukams L'oreal Professionnel Serioxyl Fuller Hair Kit 1 Padidinti

L'oreal Professionnel Serioxyl Fuller Hair Kit tankinantis plaukus rinkinys nedažytiems, natūraliems plaukams

L'oreal Professionnel Serioxyl Fuller Hair Kit tankinantis plaukus rinkinys nedažytiems, natūraliems plaukams yra sudarytas iš natūralių nedažytų plaukų Serioxyl šampūno (250 ml), natūralių nedažytų plaukų Serioxyl kondicionieriaus (250 ml) ir Serioxyl natūralių nedažytų plaukų putų (125 ml). L'oreal Serioxyl Clarifying šampūnas natūraliems nedažytiems plaukams atnaujina ir valo galvos odą, todėl plaukai tampa tankesni ir storesni. Naudojant L'oreal Serioxyl Bodifying kondicionierių natūraliems nedažytiems plaukams plaukai tampa minkštesni, tankesni ir storesni. L'oreal Serioxy Densifying putos natūraliems nedažytiems plaukams pakelia plaukus nuo šaknų ir suteikia jiems purumo.

Smulkiau56,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa250 ml, 250 ml ir 125 ml
NaudojimasŠampūną masažuojamaisiais judesiais įtrinkti į drėgnus plaukus ir į galvos odą kol užputos, nuplauti. Kondicionierių tepti ant drėgnų, šampūnu išplautų plaukų. Palikti 1- 3 minutėms ir nuplauti. Putas naudoti ant išplautų rankšluosčiu nusausintų plaukų. Padalinti plaukus į keturias dalis nuo priekio į galą. Išspausti riešuto dydžio lašą ir tolygiai paskirstyti ant kiekvienos plaukų sruogos. Nenuskalauti. Formuoti plaukus kaip įprasta.
Kilmės šalisPrancūzija
SudėtisTeirautis pas pardavėją.

Kodėl verta rinktis?

  • Šampūnas atnaujina ir valo galvos odą
  • Plaukai tampa minkštesni, tankesni ir storesni
  • Putos pakelia plaukus nuo šaknų ir suteikia jiems purumo

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: