Moroccanoil dovanų rinkinys- Apimtį didinantis šampūnas, kondicionierius ir aliejukas Padidinti

Moroccanoil dovanų rinkinys- Apimtį didinantis šampūnas, kondicionierius ir aliejukas

Šį Moroccanoil rinkinį sudaro:

Apimtį didinantis šampūnas 250ml. Šampūnas su argano aliejumi ir keratinu tinkantis visų tipų plaukams, padeda padidinti plaukų apimtį. Ši priemonė puikiai tinka visų tipų plaukų priežiūrai, ypatingai ploniems ar dažytiems plaukams. Šampūno sudėtyje esantys antioksidantai, aragano aliejus bei maistinės medžiagos lengvina plaukų šukavimą, plaukai tampa blizgantys ir švelnūs. 

Apimtį didinantis kondicionierius 250ml. Priemonė su argano aliejumi ir keratinu didinanti plaukų apimtį. Kondicionierius puikiai tinka visų tipų plaukų priežiūrai, taip pat dažytiems ar keratinu prisotintiems plaukams. Naudojant šią Moroccanoil priemonę Jūsų plaukai taps švelnūs ir blizgantys, lengviau šukuojami.

Aliejukas visų tipų plaukams 25ml. Šis Moroccanoil aliejus sukurtas įvairių tipų plaukų priežiūrai. Priemonė yra unikali tuo, kad jos poveikis pajuntamas itin greitai. Vos panaudojus šį aliejų Jūsų plaukai taps žvilgantys ir glotnūs. Priemonė priešingai nei dauguma kitų aliejų neriebalina plaukų, o plaukų džiovinimo procedūra dėka šios priemonės taps gerokai trumpesnė nei įprastai. 

Smulkiau49,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

TalpaŠampūnas 250ml Kondicionierius 250ml Aliejukas 25ml.
NaudojimasŠampūną tepkite ant šlapių plaukų, įmasažuokite, tuomet kruopščiai nuskalaukite. Kondicionierių naudokite ant šampūnu išplautų plaukų. Įmasažuokite, tuomet kruopščiai nuskalaukite. Aliejaus nedidelį kiekį įmasažuokite į drėgnus plaukus. Nenuskalaukite.
Kilmės šalisIzraelis

Kodėl verta rinktis?

  • Suteikia plaukams apimties;
  • Suteikia plaukams švelnumo ir blizgesio;
  • Lengvina plaukų šukavimą;
  • Aliejus pagreitina plaukų džiovinimą; 
  • Tinka visų tipų plaukams. 

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: