Plaukų tiesinimo žnyplės

Prekiniai ženklai
Rodoma 91 - 98 iš 98 dalykų
 • BaByliss ST387E tiesintuvas yra padengtas keramika, reguliuojamos temperatūros, automatinio išsijungimo bei su joninio kondicionavimo funkcija, kuri apsaugos plaukus nuo perdžiūvimo ir elektrinimosi.

  47,01€
  Tik internetu
 • BaByliss ST325E tiesintuvas yra kompaktiškas, greito įkaitimo, su automatiniu išsijungimu bei temperatūros reguliavimu.

  Tik internetu
 • BaByliss ST280E tiesintuvas yra padengtas keramikinėmis plokštėmis, su reguliuojama temperatūra bei automatiniu išsijungimu.

  78,71€
  Tik internetu
 • Braun Es 2 plaukų tiesinimo žnyplės turinčios jonų generatorių ir kreaminį paviršių. Galingos, bet kompaktiškos plaukų tiesinimo žnyplės padės nesudėtingai, bet profesionaliai sukurti tobulą šukuoseną neišeinant iš namų. Prietaisas turi skirtingas temperatūros nustatymo galimybės, todėl galėsite pasirinkti specialiai Jūsų plaukų tipui reikiamą temperatūrą. 

  Tik internetu
 • Braun ST300- tai lenvos ir patogios naudoti plaukų tiesinimo žnyplės. Šios Braun žnyplės įkaista ypatingai greitai- per 30 sek., todėl plaukų tiesinimo procedūrą atliksite gerokai efektyviau ir greičiau nei su kitais tiesinimo prietaisais. 

  Tik internetu
 • BaByliss H100E- tai itin mažos ir kompaktiškos plaukų tiesinimo žnyplės. Prietaisas greitai įkaista, todėl plaukų tiesinimo procedūras atliksite kur kas greičiau nei su kitais panašaus tipo prietaisais. 

  Tik internetu
 • Plaukų tiesinimo žnyplės Comair Carbon 45 Tinka keratininiam tiesinimui; Temperatūra reguliuojama nuo 140°-230°C; Greitai įkaista (45 sekundes) iki darbinės temperatūros; Keramika "Spyruokliuojančios" plokštelės stilingoms šukuosenoms  Korpuso ilgis 25,5cm  40W

 • Plaukų tiesinimo žnyplės Comair Mini Sleek 18cmKorpuso ilgis 18 cm;Keramikinės plokštelės (12 mm pločio);Greitai įkaista iki 210°C;LED indikatorius ;24W;Puikiai tinka greitam plaukų ištiesinimui bei garbanojimui, nepakeičiamas prietaisas kelionėje, tinka visų ilgių plaukams,

Rodoma 91 - 98 iš 98 dalykų