Plaukų priežiūrai

Prekiniai ženklai
Rodoma 436 - 448 iš 448 dalykų
 • BaByliss C1100E garbanojimo žnyplės yra su keraminėmis kaitinimo plokštelėmis, kurios suteikia glotnumo garbanoms. Taip pat žnyplės turi 2 kaitrumo nustatymus ir 3 laiko nustatymus (8s, 10s ar 12s) su garsiniu signalu, kurie skirti skirtingų garbanų efektui (lengvos bangos, didelės bangos ar smulkios bangos).

  121,32€
  Tik internetu
 • BaByliss AS140E formavimo šukos turi 40 dantelių, 27 silikoninius šerius ir 44 keramikinius dantelius. Taip pat šukos yra su 2 temperatūros nustatymais bei joninio kondicionavimo funkcija, kuri apsaugos plaukus nuo perdžiūvimo ir elektrinimosi.

  Tik internetu
 • Platus profesionalus šepetys su natūraliais šerno šeriais. Idealiai tinka storiems plaukams.

 • HAIRMAX LaserBand 82 tai patogus ir paprastas naudoti prietaisas, kuris leis Jums spręsti slenkančių plaukų problemą be jokio vargo. Šis inovatyvus HairMax prietaisas padeda stabdyti plaukų slinkimą, tuo pačiu skatindamas naujų plaukų augimą. Naudojant šį aparatą plaukai taps storesni, greičiau augs. Specialių technologijų pagalba stimuliuojamas plauko...

 • Philips BHD006/00 tai unikalaus dizaino, itin kompaktiškas, kelioninis džiovintuvas. Veikia net 20 proc tyliau nei kiti Phillips džiovintuvai. Jūsų patogumui šis džiovintuvas susilankto, todėl jį patogu transportuoti. 

  Tik internetu
 • Philips HP8668/00 plaukų formavimo prietaisas, kuris turi automatinę sukimosi sistemą. Komplektacijoje rasite net tris priedus- garbanojimo antgalį, apvalų šepetį bei antgalį plaukų džiovinimui. 

  78,21€
  Tik internetu
 • Philips BHH777/00 tai lengvas ir universalus prietaisas Jūsų plaukų priežiūrai. Kompaktiškų, tulpės formos žnyplių dėka galėsite tiesinti bei garbanoti plaukus tiesiog namuose be didelių pastangų. Nuo karščio apsaugotas dizainas leis Jums nesibaiminant atlikti grožio procedūras. 

  44,26€
  Tik internetu
 • Braun Satin Hair 3 HD 385- tai ypatingai galingas plaukų džiovintuvas greitam ir saugiam plaukų džiovinimui. Prietaise yra integruota šalto oro funkcija bei džiovinimo greičio nustatymai. 

  39,02€
  Tik internetu
 • Braun EC1 tai lengvos ir kompaktiškos plaukų garbanojimo žnyplės. Nedidelio galingumo, patogios naudoti tiek namuose, tiek kelionėse. Prietaise yra integruotas LCD ekranėlis, kuriame matysite įkaitimo temperatūrą. 

  Tik internetu
 • Braun Es 2 plaukų tiesinimo žnyplės turinčios jonų generatorių ir kreaminį paviršių. Galingos, bet kompaktiškos plaukų tiesinimo žnyplės padės nesudėtingai, bet profesionaliai sukurti tobulą šukuoseną neišeinant iš namų. Prietaisas turi skirtingas temperatūros nustatymo galimybės, todėl galėsite pasirinkti specialiai Jūsų plaukų tipui reikiamą temperatūrą. 

  Tik internetu
 • Braun ST300- tai lenvos ir patogios naudoti plaukų tiesinimo žnyplės. Šios Braun žnyplės įkaista ypatingai greitai- per 30 sek., todėl plaukų tiesinimo procedūrą atliksite gerokai efektyviau ir greičiau nei su kitais tiesinimo prietaisais. 

  Tik internetu
 • BaByliss H100E- tai itin mažos ir kompaktiškos plaukų tiesinimo žnyplės. Prietaisas greitai įkaista, todėl plaukų tiesinimo procedūras atliksite kur kas greičiau nei su kitais panašaus tipo prietaisais. 

  Tik internetu
Rodoma 436 - 448 iš 448 dalykų