Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Braun

Rodoma 1 - 15 iš 22 dalykų
 • Braun 7 HD 710 plaukų džiovintuvas yra su jonizacijos technologija, kuri atkuria plaukų drėgmės pusiausvyrą, todėl plaukai nesielektrina. Taip pat su koncentratoriumi ir šalto oro srove.

  Tik internetu
 • Braun AS 110 plaukų formavimo šukos yra skirtos trumpų plaukų modeliavimui bei garbanų formavimui. Šukos turi šerelių įtraukimo funkciją, todėl garbanas išvyniosite lengvai ir neskausmingai. Taip pat Braun AS 110 plaukų formavimo šukos turi 2 skirtingus temperatūros nustatymus.

  Tik internetu
 • Braun AS 530 plaukų formavimo šukos yra su reguliuojama temperatūra (3 skirtingi nustatymai) ir ergonomiška rankena. Taip pat šukos turi difuzoriaus antgalį bei garų funkciją, kurios pagalba galėsite performuoti plaukus jų netrinkdami.

  49,53€
  Tik internetu
 • Braun AS 720 plaukų formavimo šukos yra su jonų generatoriumi, kuris išskiria milijonus satino jonų, kurie įsiskverbę į plaukus padeda išsaugoti drėgmę bei suteikia jiems švytėjimo ir apsaugo juos nuo elektrinimosi. Taip pat šukos turi 2 temperatūros ir oro srovės stiprumo lygius, šalto oro funkciją ir 2 antgalius.

  51,06€
  Tik internetu
 • Braun CU750 garbanojimo žnyplės yra padengtos keramika, su jonizacijos funkcija bei ekranėliu.

  58,17€
  Tik internetu
 • Braun EC1 tai lengvos ir kompaktiškos plaukų garbanojimo žnyplės. Nedidelio galingumo, patogios naudoti tiek namuose, tiek kelionėse. Prietaise yra integruotas LCD ekranėlis, kuriame matysite įkaitimo temperatūrą. 

  Tik internetu
 • Braun ES 1 tiesintuvas yra su keraminėmis plokštėmis, temperatūros reguliavimu bei greitu įkaitimu (per 60 sek.).

  44,97€
  Tik internetu
 • Braun Es 2 plaukų tiesinimo žnyplės turinčios jonų generatorių ir kreaminį paviršių. Galingos, bet kompaktiškos plaukų tiesinimo žnyplės padės nesudėtingai, bet profesionaliai sukurti tobulą šukuoseną neišeinant iš namų. Prietaisas turi skirtingas temperatūros nustatymo galimybės, todėl galėsite pasirinkti specialiai Jūsų plaukų tipui reikiamą temperatūrą. 

  74,51€
  Tik internetu
 • Braun HD 130 plaukų džiovintuvas turi 2 temperatūros nustatymus, sulankstomą rankeną bei naudoja infraraudonųjų spindulių šilumos šaltinį, kuris apsaugo nuo karštų vietų ir sausinimo.

  Tik internetu
 • Braun HD 350 plaukų džiovintuvas turi 2 temperatūros režimus, 3 greičio režimus, apsaugas nuo perkaitimo bei perdžiūvimo. Taip pat džiovintuvas yra su ergonomiška rankena, mažu koncentratoriumi, difuzoriumi ir šalto oro funkcija.

  Tik internetu
 • Braun HD 730 plaukų džiovintuvas yra su 2 greičiais, reguliuojama temperatūra, šalto oro pūtimo funkcija bei jonizacijos funkcija, kuri suteikia plaukams blizgesio bei apsaugo juos nuo elektrinimosi.

  50,27€
  Tik internetu
 • Braun HD 785 DF plaukų džiovintuvas yra su termo sensoriumi, kuris nuolat reguliuoja temperatūrą bei IONTEC technologija, kuri atkuria plaukų drėgmės pusiausvyrą, todėl plaukai nesielektrina. Taip pat džiovintuvas turi 10 oro srauto kombinacijų ir 2 šalto oro nustatymus, pakabinimo kilpą bei infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą.

  Tik internetu
 • Braun HD180 plaukų džiovintuvas yra su optimalia ventiliatoriaus padėtimi, kuri užtikrina tolygų šilto oro paskirstymą. Taip pat džiovintuvas turi ergonomišką dizainą, 2 temperatūros/oro srovės stiprumo lygius bei šalto oro srovę.

  25,24€
  Tik internetu
 • Braun HD580 plaukų džiovintuvas yra lengvo korpuso, ergonomiško dizaino bei su aukštos kokybės jonizavimo funkcija, kurios dėka plaukai nesielektrina ir išlieka švelnūs bei natūraliai spindintys. Taip pat džiovintuvo optimali ventiliatoriaus padėtis užtikrina tolygų šilto oro paskirstymą.

  43,03€
  Tik internetu
 • Braun HD770 Satin Hair 7 plaukų džiovintuvas yra su 3 šilumos bei 2 reguliuojamos oro srovės režimais. Taip pat džiovintuvas turi difuzorių, koncentratorių bei pakabinimo kilpą.

  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 22 dalykų