I.C.O.N. Mr. A Duo Box rinkinys Padidinti

I.C.O.N. THE SHAVE rinkinys

I.C.O.N. THE SHAVE rinkinys vyrams yra sudarytas iš I.C.O.N. THE OIL aliejaus (100 ml), I.C.O.N. The Cream skutimosi kremo (100 ml) ir I.C.O.N. THE BALM balzamo veidui (100 ml). I.C.O.N. THE OIL aliejus skutimuisi ir barzdos priežiūrai apsaugo odą nuo dirginimo ir palengvina skustuvo slydimą. Taip pat aliejus tinkamas puoselėti ir prižiūrėti barzdą. I.C.O.N. THE OIL aliejus skutimuisi ir barzdos priežiūrai nepalieka riebaus sluoksnio bei maitina ir minkština veido odą ir barzdos plaukus. I.C.O.N. The Cream skutimosi kremas vyrams paruošia odą komfortiškai skutimosi procedūrai. Kremas apsaugo odą nuo dirginimo ir palengvina skustuvo slydimą. Taip pat I.C.O.N. The Cream skutimosi kremas tinka barzdos plovimui, maitina ir minkština veido odą ir barzdos plaukus. I.C.O.N. THE BALM balzamas veidui yra skirtas vyrams naudoti po skutimosi. Balzamas ramina išsausėjusią ir sudirgusią veido odą po skutimosi. Taip pat I.C.O.N. THE BALM balzamą vyrams galima naudoti kaip kasdieninį kremą veido odai, nes jis ramina ir drėkina veido odą.

Smulkiau63,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa100 ml x 3
KomplektacijaI.C.O.N. THE OIL aliejus (100 ml), I.C.O.N. The Cream skutimosi kremas (100 ml) ir I.C.O.N. THE BALM balzamas veidui (100 ml).
NaudojimasPatepti MR. A ALIEJUMI veidą prieš naudojant MR. A SKUTIMOSI KREMĄ. Barzdos priežiūrai tepkite barzdos plaukus ir kruopščiai iššukuokite. Patepti kremu veidą prieš skutimąsi. Gali būti tepamas ir šepetėliu. Patepti BALZAMU veidą po skutimosi. Gali būti naudojamas ir kasdieninei veido priežiūrai. Geriausiai veido ir plaukų priežiūrai rekomenduojame naudoti su kitais MR.A produktais.
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
SudėtisTeirautis pas pardavėją.

Kodėl verta rinktis?

  • Ramina odą
  • Drėkina odą
  • Apsaugo odą
  • Maitina odą
  • Minkština odą

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: