KLERADERM RAMINAMASIS SERUMAS PRIEŠ KUPEROZĘ Padidinti

KLERADERM RAMINAMASIS SERUMAS PRIEŠ KUPEROZĘ

COUPEROSYS SERUM. Raminamojo, drėkinamojo ir minkštinančio poveikio serumas su didele koncentracija veikliųjų medžiagų, gerinančių jautrios ir kuperozės paveiktos odos būklę. Mažina esantį raudonį ir saugo nuo jo atsiradimo.

Smulkiau58,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Kodėl verta rinktis?

Raminamasis serumas prieš kuperozę | COUPEROSYS SERUM

Raminamojo, drėkinamojo ir minkštinančio poveikio serumas su didele koncentracija veikliųjų medžiagų, gerinančių jautrios ir kuperozės paveiktos odos būklę.

Mažina esantį raudonį ir saugo nuo jo atsiradimo. Intensyviai drėkina odą, gerina jos elastingumą, oda tampa švelnesnė, lygesnė ir sveikos išvaizdos.

99,60% sudėtinių medžiagų yra natūralios kilmės.

Veikliosios medžiagos: eskinas, hidrolizuotų mielių ekstraktas, gluosninės kreivabudės ekstraktas, maltodekstrinas, daugiametės svidrės ekstraktas, gliukonolaktonas, azijinės centelės ekstraktas, japoninės plačialapės rūgšties šaknų ekstraktas, baikalinės skutelarijos šaknų ekstraktas, japoninės kamelijos lapų ekstraktas, saldymedžio šaknų ekstraktas, vaistinių ramunėlių žiedų ekstraktas, rozmarinų lapų ekstraktas, apskritalapio sausmedžio ekstraktas.

Naudojimas: naudoti kiekvieną dieną. Užtepti plonu sluoksniu ant švarios veido odos. Švelniai įmasažuoti kol serumas susigers. Po to tepti kremą.

Talpa: 30 ml