Bioxsine šampūnas su juoduoju česnaku nuo plaukų slinkimo

Šampūnas su juodaisiais česnakais ir gebenių ekstraktu suteikia pilnavertį sprendimą dėl įvairių plaukų ir galvos odos problemų, įskaitant ir plaukų slinkimą. Šampūne esanti Biokomplekso B11 formulė skatina plaukų ląstelių augimą ir atskleidžia jūsų plaukų stiprumą. Tinka alergiškiems žmonėms. Preparatas yra patvirtintas dermatologiškai. Sudėtyje nėra parabenų, dažiklių, ftalatų, SLS.

Skirta naudoti nuo plaukų slinkimo, norint paskatinti plaukų sveiką augimą ir tvirtumą.

Tūris: 300ml.

Kaip naudoti: Skirta naudoti kasdien. Ant sudrėkintų plaukų užpilti šampūno ir švelniai masažuoti 1-2 minutes. Poto plaukus nuplauti šiltu vandeniu, esant poreikiui procesą pakartoti.

Smulkiau11,10€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Kodėl verta rinktis?

Juodasis česnakas

Juodųjų česnakų antioksidacinis pajėgumas yra daug didesnis nei įprastų česnakų. Juoduosiuose česnakuose esantis didelis kiekis sieros ir SAC (S-alilcisteino / cisteino) apsaugo ir maitina plaukus. Formulėje esantis juodųjų česnakų ekstraktas apsaugo nuo plaukų slinkimo ir riebalavimosi.

Biokompleksas B11

  •         Stabdo plaukų slinkimą maitindamas plaukų folikulus
  •         Skatina stipresnių ir tankesnių plaukų augimą
  •         Labai efektyvus ir gerai toleruojamas
  •         Padeda plaukams atrodyti  žvilgančiais, stipriais ir sveikais.

Gebenių ekstraktas

Fitosterolis gautas iš gebenės ekstrakto, pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, maitina plaukus ir palaiko jų gražią išvaizdą.

Bioaktyvieji peptidai

Sudėtyje esantys keratino peptidai, sudaryti iš 18 amino rūgščių, prilimpa prie plaukų nuo pirmojo plovimo ir prisideda prie to, kad plaukai būtų pilnesni ir storesni.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: