CURE RECOVER regeneruojantis šampūnas - 1000 ml. Padidinti

I.C.O.N. CURE RECOVER regeneruojantis šampūnas - 1000 ml.

Intensyviai atstatantis ir regeneruojantis plaukus šampūnas. Vitaminai ir mineralai, esantys šampūne, giliai maitina plaukus, palaiko odos pH balansą. Šampūnas mažina plaukų pūtimąsi. Unikali formulė, esanti šampūne, skatina plaukų augimą, stiprina plaukų svogūnėlius.

Sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu. Šampūną paskirstykite ant galvos odos ir švelniai masažuokite. Išskalavus pakartokite procedūrą antrą kartą, palikdami šampūną veikti iki 5 min. Išskalaukite. Geriausiam rezultatui pasiekti naudokite kartu su kitais CURE linijos produktais ar kitais Jūsų pamėgtais I.C.O.N. kondicionieriais bei kaukėmis.

Puikiai tinkamas naudoti po dažymo procedūrų siekiant užfiksuoti plaukų spalvą. Taip pat padeda sumažinti plaukų porėtumą.

Smulkiau78,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

NaudojimasNaudojimas: Sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu. Šampūną paskirstykite ant galvos odos ir švelniai masažuokite. Išskalavus pakartokite procedūrą antrą kartą, paliekant šampūną veikti iki 5 min. Išskalaukite. Geriausiam rezultatui pasiekti naudokite kartu su kitais CURE linijos produktais ar kitais Jūsų pamėgtais I.C.O.N. kondicionieriais ir kaukėmis.

Kodėl verta rinktis?

Vienas iš pirmųjų šampūnų su tokia daugybe veiksmingų komponentų ir medžiagų, kurios kovoja su odos dermatitais, plaukų slinkimu, tuo pačiu metu atstato plaukų struktūrą su fiksuojančiu pigmentą komponentu. Naudojant šį šampūną plaukai ir galvos oda bus visada sveika, plaukai nebeslinks, turės gyvybingumo ir apimties, o spalva ilgiau išliks ryškesnė. Mūsų atradimas – formulė skatinanti sveikų plaukų augimą. Prodew 500 apsaugo plaukų spalvą, bolivinė balanda juos sustiprina. Tripeptidai stimuliuoja plaukų šaknis, suteikia jiems elastingumo. Vitaminai ir mineralai giliai maitina plaukus, palaiko pH balansą. Rozmarinas kartu su aliejais ramina galvos odą. Aminorūgščių kompleksas skatina sveikų, stiprių plaukų augimą.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: