Biosilk Volumizing Therapy vidutinės fiksacijos plaukų putos Padidinti

Biosilk Volumizing Therapy vidutinės fiksacijos plaukų putos

Biosilk Volumizing Therapy vidutinės fiksacijos plaukų putos su “Hair Volumizing Therapy™“ kompleksu padeda optimaliai padidinti plaukų apimtį ir suteikia plaukams purumo. Biosilk putos sukuria nestatišką šukuoseną. Putos plaukams puikiai išlaiko ilgalaikę šukuosenos formą, suteikia natūralų žvilgesį ir maitina plaukus. Biosilk Volumizing Therapy plaukų putų sudėtyje esantys ryžių ir šilko proteinai bei kiti natūralūs ekstraktai rūpinasi jūsų plaukais ir maitina juos iš vidaus. Biosilk Volumizing Therapy plaukų putos nenubyra ir neapsunkina plaukų.

Biosilk Volumizing Therapy linijos plaukų priežiūros priemonės skirtos ploniems, silpniems ir riebaluotis linkusiems plaukams. Plaukų priežiūros priemonės praturtintos neorganiniais elementais, šilko baltymų keraminio junginiu CHI44, vertingomis amino rūgštimis, vitaminais ir enzimais. Visų aktyviųjų ingridientų dėka Biosilk Volumizing Therapy priemonės pasižymi plauko stiprinamosiomis savybėmis, reguliuoja galvos odos ir plaukų drėgmės balansą. Šilko proteinai įsiskverbia į plauko vidinius sluoksnius ir veikia plauką iš vidaus, veiksmingai jį atstatydamas.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių. – Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje nei 50oC/122oF temperatūroje.

Smulkiau19,90€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa360 g.
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
NaudojimasPrieš naudojant gerai suplakite. Išspauskite nedidelį kiekį Biosilk Volumizing Therapy plaukų putų į delną ir paskirstykite ant plaukų, taip formuojant norimą šukuoseną.
Aktyviosios ir sudedamosios dalysTeirautis pas pardavėją

Kodėl verta rinktis?

  • Padidina plaukų apimtį
  • Suteikia plaukams purumo
  • Formuoja nestatišką šukuoseną
  • Suteikia plaukams žvilgesio
  • Be sulfatų ir parabenų

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: