Aromatinis rankų muilas Arlem su kinrožėmis 1000 ml Padidinti

Aromatinis rankų muilas Arlem su kinrožėmis 1000 ml

Skystas rankų muilas Arlem su kinrožėmis yra ypatingai aromatingas. Šis švelnus ir tyras muilas skirtas rankų odai, tačiau idealiai tinka ir viso kūno priežiūrai. Sudėtyje esančios kinrožės turi daug naudingųjų savybių. Kinrožės ekstraktas išgaunamas iš žiedų, jis pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis ir antioksidacinėmis savybėmis. Ne gana to, kinrožė skatina kolageno gamybą odoje, apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų ir suteikia odai jaunatvišką išvaizdą, taip užkirsdama kelią senėjimui. Į kinrožės ekstrakto sudėtį įeinančios vaisių rūgštys sutraukia poras, padeda atsargiai nuvalyti nuo odos negyvas ląsteles. Todėl kinrožė gali būti saugiai naudojama kaip natūralus valiklis. Aromatinis rankų muilas yra praturtintas glicerinu. Glicerinas gaunamas iš natūralių aminorūgščių darinių. Jis turi savybę gerai sugerti drėgmę ir padengti odą lengva, nematoma ir nejaučiama plėvele. Tuo pačiu stiprina, minkština ir drėkina rankų odą. Todėl net dažnai naudojant šį muilą, jūsų rankų oda bus apsaugota nuo sausėjimo. Šiame muile visi ingredientai susilieja ir ne tik švelniai prausia, bet ir suteikia harmonijos, gerina savijautą. Dermatologų patikrintas, jautriai odai tinkantis muilas, švelniai prausia odą tirštomis putomis. Nusiprausus šiuo nuostabaus šilto kvapo, švelniu muilu oda išlieka švelni ir lygi.

Naudojimas: patrinkite sudrėkintą odą muilu, pamasažuokite, nuplaukite putas vandeniu. Atsargumo įspėjimai: patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu.



5,20€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Naudojimaspatrinkite sudrėkintą odą muilu, pamasažuokite, nuplaukite putas vandeniu. Atsargumo įspėjimai: patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: